top


Konspektai.com > Lietuvių kalba > Pristatykite kelias vaikystės knygas, dariusias įtaką jūsų pasaulėžiūrai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Pristatykite kelias vaikystės knygas, dariusias įtaką jūsų pasaulėžiūrai. Rašinys

1
1
2
2
(Lietuvių kalba. Rašinys, 2 puslapiai, 5kB)
Darbe esantys žodžiai: Pristatykite kelias vaikystės knygas, dariusias įtaką jūsų pasaulėžiūrai. I literatūra. Žmogaus pasaulėžiūra dažniausiai formuojasi jo vaikystėje. Ją formuoti padeda aplinka, tiek namie, tiek mokykloje, taip pat pasaulėžiūrą formuoja mūsų pomėgiai ir palaipsniui gaunamos žinios ir daugybė kitų dalykų. Asmeniškai man mano pasaulėžiūrą suformuoti labai padėjo mano vaikystėje skaitytos knygos. Atsimenu, kaip dar būdama darželyje, vos tik išmokau skaityti, visada skaitydavau įvairias mažas pasakų knygeles, gulinčias kartu su spalvinimo knygelėmis lentynose. Šiek tiek paaugus, mano pomėgis skaityti knygas nesumažėjo. Taigi šiandien kalbėsiu apie savo vaikišką pasaulį, kurio formavimuisi, pasaulėžiūros kūrimuisi didelę įtaką turėjo knygos. Kai buvau maža, didžiausią įtaką, mano, kaip mažo žmogaus pasaulėžiūrai teikė Hanso Kristiano Anderseno pasaka Coliukė. Tai nepaprasto grožio pasaka apie mažą mergaitę Coliukę, gimusią iš nuostabaus gėlės žiedo. Vos gimusi, mažoji mergaitė, patyrė be galo skaudžių įvykių: bjauri rupūžė išplėšė ją iš mamos glėbio. Netrukus vesti ją norėjo karkvabalis ir aklas kurmis, kuris nekentė saulės ir gėlių. Nors mažą mergaitę supo nedori dalykai, ji niekuomet neprarado optimistiškumo, negalėjo nepastebėti nuostabaus žydro dangaus, ryškiomis spalvomis akį veriančių gėlių bei kas rytą nuostabiomis giesmėmis svaiginančių paukščių balsų. Todėl ji stengėsi pabėgti nuo sunkaus ir pilko gyvenimo, kuris jos būtų laukęs santuokoje su kurmiu, tai būtų buvusi didžiausia kančia jos gyvenime. Ištikimoji jos draugė kregždutė padėjo Coliukei pabėgti nuo šio pasaulio ir kartu jos ryžosi iškeliauti į šiltuosius kraštus, ten, kur jų laukė visai kitoks gyvenimas, be nelaimių ir skausmo. Ši pasaka, Coliukė, pirmiausia, išmokė mane, į gyvenimą žvelgti su šypsena, džiaugtis kiekviena diena bei paprastais dalykais: žydinčiomis gėlėmis, šviečiančia saulute. Mažoji mergaitė, vaikystėje buvo pavyzdys man, nes ji net tuomet, kai buvo be galo sunku...
Vardas: aukse
Darbo pavadinimas: Pristatykite kelias vaikystės knygas, dariusias įtaką jūsų pasaulėžiūrai
Kategorija: Lietuvių kalba
Darbo tipas: Rašinys
Puslapių skaičius: 2 [?]
Rašinio dalykas: Lietuvių kalbos rašinys
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 5 kB
Bylos pavadinimas: pristatykite_kelias.zip
pristatykite_kelias.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: prancuzija, ese vadyba, sandelis, projektu tipai, slovingoji revoliucija, dovanojimo sutarties negaliojimas, personalo valdym, finansu kontroles institucijos prie finansu minist, imones finansu analize, rasinys mano vaikystės knyga, dielektriku, bendravimas, derybos, mikroaplinka, bpk savoka, autoriu teises, kur bega sesupe, slaugos planas, konspektai kursinis luzio taskas, viesojo administravimo pagrindai, hipertenzine, pletros strategija, pasaka, vaikystei skaitytos knygos formuoja žmogaus pasauležiūra, antikine literatura, rasinelis kaip as ismokau skaityti, kaip ismokau skaityti, biliuno, europos centrinis, vidine aplinkos analize, what, įmonės biudžeto, gyvunu, interneto paslaugos, rasinys apie vaikystes knyga, valdymo lygiai, kaip as ismokau skaityti rasinelis, rasinys apie pirmaja knyga, Pristatykite kelias vaikystės knygas dariusias įt, pristatykite kelias vaikystes knygas, rasinelis mano vaikystes pasakos, rašinėlis mergaitės vaikystė.

Paieška


bottom