top


Konspektai.com > Vadyba > Materialinio skatinimo formos UAB
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Materialinio skatinimo formos UAB. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 25 puslapiai, 87kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Materialinio skatinimo samprata ir formos. Darbuotojų skatinimo sąvoka ir pagrindinės teorijos. Darbuotojų skatinimo svarba ir pagrindinės materialnio skatinimo formos. Materialinio skatinimo formos uab „para“. Trumpas uab „para“ apibūdinimas. Materialinio skatinimo formos. Uab „para“ materialinio skatinimo formų vertinmas bei tobulinimo galimybės. Išvados ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas. Priedas. Efektyvus darbuotojų potencialo panaudojimas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, sąlygojančių šalies ekonominį kilimą bei klestėjimą. Todėl yra svarbus visuomenėje vyraujantis požiūris į darbą: ir atskiro žmogaus, ir įmonės, organizacijos vadovų, ir vyriausybės. Šiais laikais, matyt, vadovas neabejoja, kad, norint pasiekti kuo geresnių organizacijos veiklos rezultatų, būtina skatinti darbuotojų veiklą, reikia, kad atsiskleistų darbuotojų galimybės – šiuo tikslu ir naudojamas darbo veiklos motyvavimas. Darbuotojų skatinimas gali būti tiek materialus, tiek nematerialus. Nepatenkinus materialių darbuotojo poreikių, moralinis skatinimas neturės reikšmingesnės įtakos darbuotojo darbo rezultatams. Kiekvieno žmogaus motyvacijos sistema yra individuali.
Darbo pavadinimas: Materialinio skatinimo formos UAB
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 25 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 18 kartų.
Archyvo dydis: 87 kB
Bylos pavadinimas: materialinio_skatinimo_formos.zip
materialinio_skatinimo_formos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

6
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: materialines darbuotoju skatinimo priemones, darbuotoju materialus ir nematerialus skatinimas, darbuotoju motyvavimas, motyvacijos galimybes, darbuotoju skatinimo sistema, cgiqfjai konspektai referatas materialinio skatinimo formos uab para imoneje shbwt fne _ qsvzjzucqusg=afqjcngz _kfnnpr q pergrqz uzzm a, cdcqfjac konspektai referatas materialinio skatinimo formos uab para imoneje njvt nqaq gt_ amrcgusg=afqjcngz _kfnnpr q pergrqz uzzm a, darbutotojų materialus skatinimas, darbuotojų materialinės skatinimo priemonės, nematerialus darbuotoju veiklos, tp search, darbuotojų skatinimas uab, motyvacijos teorijos, darbutooju materalinis skatinimas, darbuotoju skatinimas materialus, darbuotojų skatinimo formos ir jų efektyvumas, moralinis skatinimas, materialiniu ir nematerialiu priemoniu sistema organizacijoje, nematerialus darbuotoju skatinimas, materialinis darbuotoju skatinimas, materialinis darbuotojų skatini

Paieška


bottom