top


Konspektai.com > Vadyba > Laidojimo paslaugų verslo planas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Laidojimo paslaugų verslo planas. Referatas

(Vadyba. Referatas, 22 puslapiai, 36kB)
Darbe esantys žodžiai: Individuali įmonė „Užuovėja“ teikia viešojo maitinimo paslaugas. Rengia pobūvius, gedulingus pietus, furšetus. Ši įmonė yra įsikūrusi patogioje vietoje, beveik miesto centre. Tai labai paranku, kadangi kavinė – baras yra judriai lankomoje miesto vietoje, kurioje buriasi daug žmonių. Mes, socialinio darbo trečio kurso neuniversitetinių studijų studentai studijuojame darbo ir socialinės apsaugos ekonomiką. Atsiskaitomasis savarankiškas darbas yra verslo planas. Naudodami teorines ir praktines žinias, bandėme parašyti verslo planą. Kadangi ekonominė situacija Lietuvoje nėra pakankamai stabili, nėra lengva rasti darbą ar įsitvirtinti rinkoje, manome, kad įgytos žinios rašant verslo planą padės sukurti ne tik verslą, bet ir darbo vietų, leis teikti paslaugas ne tik sveikąjai visuomenės dalei, bet ir pažeistai (benamiams, socialinės rizikos šeimoms, neįgaliesiems, našlaičiams vaikams, seniems žmonėms). Įmonės tikslas – sukurti daugiau darbo vietų ir gauti pelno.
Darbo pavadinimas: Laidojimo paslaugų verslo planas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 22 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 18 kartų.
Archyvo dydis: 36 kB
Bylos pavadinimas: laidojimo_paslaugu_verslo_planas.zip
laidojimo_paslaugu_verslo_planas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: socialines apsaugos, socialinio darbo, individuali įmonė, kavine maitinimo paslauga, socialines imones, planas sarvavimo, Laidojimo paslaugu verslo planas, laidojimo namu verslo planas, laidojimo ritualiniu paslaugu verslas, verslo planas laidojimo namai iį, ekonomika verslo planas, įmonės verslo planas,s cfoqfjafodi konspektai referatas laidojimo paslaugu verslo planas retst h xh qsumjjaagusg=afqjcnf_ lj lyxd nw ybmqqvilgha, verslo ekonomika, savarankiskas darbas, verslo planas kavine, verslo planas ritualinėms paslaugoms, maitinimo imones, socialinė ekonomika, verslo planai ritualines paslaugos,s cdyqfjacoao konspektai referatas laidojimo paslaugu verslo planas xqhntq_zhi sswaw rwybwusg=afqjcnf_ lj lyxd nw ybmqqvilghasig =gfecfuoi eaikl sg q, laidojimo namų verlo planas, laidojimo paslaugų verslo planas, ritualiniu įmonių paslaugų politikų palyginimas, verslo planas laidojimo paslaugom, verslo planas laidojimo namu.

Paieška


bottom