top


Konspektai.com > Sociologija > Lietuvos gyventojų skaičius, jo kitimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Lietuvos gyventojų skaičius, jo kitimas. Kursinis

(Sociologija. Kursinis, 20 puslapių, 81kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Lietuvos gyventojų skaičius, jo kitimas. Vidutinis gyventojų lygis. Gyventojų skaičius pagal gyvenamąją vietą. Šalies gyventojų sudėtis pagal amžių. Šalies tautinės mažumos. Šalies gyventojų skaičiaus kitimo priežastys. Mirtingumas ir žemas gimstamumo lygis. Emigracija. Gyventojų skaičiaus kitimo tempai. Gyventojų skaičiaus prognozavimas. Šalies gyventojų skaičiaus ir emigracijos ryšys. Naudotos formulės. Išvados. Literatūra. Šiame darbe apžvelgiamos pagrindinės šalies gyventojų skaičiaus, jo kitimo ir sudėties pagal amžių charakteristikos 2002-2006m. Laikotarpiu. Viena iš pagrindinių lietuvos problemų yra nuolatinis gyventojų skaičiaus mažėjimas. Vidutiniškai šalyje dėl jaunimo emigracijos, žemo gimstamumo lygio, kuris nebeužtikrina kartų kaitos, per metus sumažėja apie 18 tūkst. Gyventojų. Mažėjant šalies gyventojų skaičiui, didėja pagyvenusių (60 metų ir vyresnio amžiaus) žmonių dalis, palyginti su bendru gyventojų skaičiumi. Prognozuojama, kad šalies gyventojų skaičius ir toliau mažės. Statistikos departamento skaičiavimais 2050 m. Lietuvoje gyvens 2881,1 tūkst. Gyventojų ir kas trečias bus pagyvenęs. Šio darbo tikslas – šalies gyventojų statistinė analizė. Darbo metodika – literatūros ir internetinių tinklapių analizavimas.
Darbo pavadinimas: Lietuvos gyventojų skaičius, jo kitimas
Kategorija: Sociologija
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 20 [?]
Kursinio dalykas: Sociologijos kursinis
Parsisiųsta: 16 kartų.
Archyvo dydis: 81 kB
Bylos pavadinimas: lietuvos_gyventoju_skaicius_jo_kitimas.zip
lietuvos_gyventoju_skaicius_jo_kitimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

8
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: gyventoju migracijos priežastys, šalies gyventoju statistine analize, migracija emigracija, lietuvos šalies gyventojų skaičius referatas, lietuvos ir kitos šalies gyventojų skaičių referatas, charakteristikos, referatas apie gyventojus lietuvoje, mirtingumas, emigracija, chgqfjah konspektai referatas lietuvos gyventoju skaicius jo kitimas yccpt ohl bm qsp tecausg=afqjcngnxbuilo fzh b zam dascawxqsig = b aedqnnymxedgiakl pw, lietuvos gyventoj populiacijos kitimas, gyventojų skaičius, gyventoju kitimas, statistine analize,s cgeqfjahofa konspektai referatas lietuvos gyventoju skaicius jo kitimas adflt yvc qsw _yfcausg=afqjcngnxbuilo fzh b zam dascawxqsig =gaowz amzbyf dpytojcgw, gyventojų skaičiaus kitimo priežastys, prognozavimas, gyventoju skaiciaus kitimas.

Paieška


bottom