top


Konspektai.com > Teisė > Valstybingumo ir teisės formavimasis Graikijoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Valstybingumo ir teisės formavimasis Graikijoje. Referatas

(Teisė. Referatas, 11 puslapių, 23kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Valstybinigumo formavimasis senovės graikijoje. Demokratijos požymiai senovės graikijoje. Įstatymų leidybos institucijos atėnuose. Drakono įstatymai. Solono įstatymai. Teisiniai santykiai atėnuose. Išvados. Literatūros sąrašas. Antikos teisė yra viena iš vergovinės epochos teisės sistemų. Ta epocha, palyginus su kitais valstybės ir teisės tipais, truko ilgiausiai. Todėl jos teisės istorija apima kelis tūkstantmečius. Antikos teisė žmonijos istorijoje užima ypatingą vietą, ji buvo labai reikšminga tolesnei europos teisės raidai. Susiformavusia dar gilioje senovėje, ja net ir dabar, praėjus keliems tūkstantmečiams, remiasi daugelio pasaulio šalių teisininkai ir įstatymų leidėjai. Civilizacijos, su jai būdinga valstybine teisine visuomenės organizacija, istorija europoje prasideda nuo antikos civilizacijos. T.y. Graikų ir romėnų civilizacijos, susiformavusios europos pietuose, viduržemio jūros baseine. Ši civilizacija savo epogėjų pasiekė tūstantmetyje pr.kr. – tūstantmečio po.kr. Pradžioje. Šiuo laikotarpiu graikai ir romėnai pasiekė įspūdingų laimėjimų visose visuomeninio gyvenimo sferose.
Darbo pavadinimas: Valstybingumo ir teisės formavimasis Graikijoje
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 23 kB
Bylos pavadinimas: valstybingumo_ir_teises_formavimasis_graikijoje.zip
valstybingumo_ir_teises_formavimasis_graikijoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: teises istorija, romenu teises, romėnų teisė dabar, demokratijos, atenu teises institucijos, antikos epocha, kuri istorine epocha truko ilgiausiai, atenu valstybes institucijos, atenu teise, graiku civilizacijos formavimasis, teises formavimasis pasaulyje, antikos epochos, drakono istatymai, graikijoje.

Paieška


bottom