top


Konspektai.com > Psichologija > Akloji dėmė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Akloji dėmė. Laboratorinis darbas

(Psichologija. Laboratorinis darbas, 12 puslapių, 35kB)
Darbe esantys žodžiai: Literatūros apžvalga. Aklosios dėmės skersmens matavymas. Tikslas. Darbo metodika. Darbo priemonės. Tiriamasis. Darbo eiga. Rezultatai ir jų aptarimai. Išvados. Skylė delne. Tikslas. Darbo priemonės. Tiriamasis. Ir jų aptarimai. Išvados. Iliuzija. Tiriamasis. Ir jų aptarimai. Išvados. Teksro, atspausdinto be tarpų skaitymas. Tiriamasis. Ir jų aptarimai. Išvados. Regėjimas. Tiriamasis. Dalis. Ir jų aptarimai. Dalis. Ir jų aptarimai. Dalis. Ir jų aptarimai. Dalis. V dalis. Ir jų aptarimai. Išvados. Literatūros apžvalga. Literatūros apžvalga. Žmogaus regėjimo analizatorius evoliucijos eigoje prisitaikė skirti daiktų formą, dydį, spalvą, judėjimą, nuotolį ir tapo vienu iš svarbiausių aplinkos pažinimo priemonių. (pagedonas b. 19) šviesos spindulis, patekęs į akį prasiskverbia į giliau esančias receptines ląsteles – stiebelius ir kūgelius. Šviesos energijos paliesti stiebeliai ir kūgeliai generuoja nervinius impulsus, kurie sužadina gretimas bipolines ląsteles, o šios iš eilės – greta jų esančias ganglines ląsteles. Ganglinių ląstelių tinklo aksonai susirenka kaip virvės pluoštai ir suformuoja regos nervą, kuriuo informacija keliauja į smegenis. Vienu metu regos nervu, per beveik milijoną gabglinių ląstelių skaidulų, gali būti siunčiama beveik milijonas pranešimų. Ten kur regos nervas išeina iš akies, nėra receptorių, todėl ten susidaro akloji dėmė. (myers d.g.,20).
Vardas: Svetlana
Darbo pavadinimas: Akloji dėmė
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Mokslo dalykas: Psichologijos laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 32 kartus.
Archyvo dydis: 35 kB
Bylos pavadinimas: akloji_deme.zip
akloji_deme.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: informacija, skylė delne, regos, tinklo, akies, aklosios demes skersmuo, regėjimas, ceuqfjae konspektai referatas akloji deme powot tjyv qscznxtdwusg=afqjcnfydez wq ovh zqsnccqmhilsqiqsig =vlm hgllyqsrc vzvgvgoa,s ceeqfjad konspektai referatas akloji deme k jkt bbyql qw fsucausg=afqjcnfydez wq ovh zqsnccqmhilsqiqsig = ffnezrsgyycxngv co gw,s ceeqfjad konspektai referatas akloji deme blfkt cgn i qwvyscpcausg=afqjcnfydez wq ovh zqsnccqmhilsqiqsig =cp xvieapmjh bfocjima,s cdyqfjac konspektai referatas akloji deme lbkt vghuje qw k wucausg=afqjcnfydez wq ovh zqsnccqmhilsqiqsig =e eoq vkurmkdy c q, tp search, akloji deme myers.

Paieška


bottom