top


Konspektai.com > Fizika > Laidininko su srove kuriamo magnetinio lauko tyrimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Laidininko su srove kuriamo magnetinio lauko tyrimas. Laboratorinis darbas

(Fizika. Laboratorinis darbas, 2 puslapiai, 68kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbo užduotis. Teorinė dalis. Aprašas ir darbo aprašas. Darbo rezultatai. Išvados. Literatūra. Ištirti solenoide tekančios elektros srovės kuriamo magnetinio lauko indukcijos b priklausomybę nuo srovės stiprio ir nuo atstumo r išilgai ašies. Teorinė dalis. Svarbiausia magnetinio lauko charakteristika yra magnetinė indukcija. Ji skaitine verte lygi jėgai, su kuria vienalytis magnetinis laukas veikia 1 m ilgio tiesų laidą, statmeną magnetinės indukcijos linijoms, kai juo teka 1 a stiprio srovė. Magnetinės indukcijos si vienetas yra tesla (t).
Vardas: Arvydas
Darbo pavadinimas: Laidininko su srove kuriamo magnetinio lauko tyrimas
Kategorija: Fizika
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 2 [?]
Mokslo dalykas: Fizikos laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 68 kB
Bylos pavadinimas: laidininko_su_srove_kuriamo_magnetinio_lauko_tyrimas.zip
laidininko_su_srove_kuriamo_magnetinio_lauko_tyrimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.89 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: elektros ene, laidininko su srove kuriamo magnetinio lauko tyrimas ataskaita, laidininko srove kuriamo magnetinio lauko tyri, vienalytis, laidininko su srove kuriamas elektromagnetinis laukas, laidininko su srove kuriamo magnetinio lauko tyrimas solenoido magnetinis laukas, ištirti solenoide tekančios elektros srovės kuriamo magnetinio lauko indukcijos b priklausomybę nuo srovės stiprio i ir nuo atstumo išilgai ašies, laidininko su srove kuriamo magnetinio laukotyrimas, laidininko srove kuriamo magnetinio lauko,s cg qfjah konspektai referatas laidininko su srove kuriamo magnetinio lauko tyrimas m mpt apn z qsa ucbcqusg=afqjcngik dobt ot pyyhrxny rlgheasig =pvope tx_ucy mbcuo a.

Paieška


bottom