top


Konspektai.com > Politologija > NATO istorija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

NATO istorija. Prezentacija

(Politologija. Prezentacija, 53 skaidrės, 84kB)
Darbe esantys žodžiai: Kas yra Nato? Nato organizacinė struktūra. Valstybės narės. Lietuva ir Nato. Nato raida: svarbiausios datos. Operacijos ir misijos. Investicijos lietuvoje. Nato biudžetas. Išvados. Literatūra. NATO (Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacija, angl. – North Atlantic Treaty Organization) yra 1949 m. įkurta tarptautinė organizacija, kurią sudaro 28 Europos ir Šiaurės Amerikos valstybės, susivienijusios tam, kad politinėmis ir karinėmis priemonėmis užtikrintų visų Alijanso narių laisvę ir saugumą.
Darbo pavadinimas: NATO istorija
Kategorija: Politologija
Darbo tipas: Prezentacija
Skaidrių skaičius: 53
Mokslo dalykas: Politologijos prezentacija
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 84 kB
Bylos pavadinimas: nato_istorija.zip
nato_istorija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: skaidres nato, skaidres apie nato, skaidrės nato, nato skaidrėse, nato lietuva, nato skaidres, NATO, nato prezentacija, lietuva nato nare,s cfwqfjad konspektai referatas nato istorija bzsyt yhhcj sgae mg bausg=afqjcnfuwjhk plbssmrml q exyyzvwsig =cagbw npk xap kej pg, kas yra nato skaidres, tp search, nato skaidrės,s cgmqfjaa konspektai referatas nato istorija adqpt ueaajr qtl ygccqusg=afqjcnfuwjhk plbssmrml q exyyzvwsig =rmqy o xx nc pye q,s cgsqfjae konspektai referatas nato istorija oe ot rellh qt zydicqusg=afqjcnfuwjhk plbssmrml q exyyzvwsig =zox kw wlczf osvtkmw.

Paieška


bottom