top


Konspektai.com > Politologija > asmens saugumas ir teisėtvarka
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

asmens saugumas ir teisėtvarka. Referatas

(Politologija. Referatas, 19 puslapių, 17kB)
Darbe esantys žodžiai: Asmens saugumas ir teisėtvarka. Valstybės valdymas. Nacionalinis saugumas. Vsd veikla. Vsd funkcijos. Valstybės svarbiausias uždavinys - nusikalstamumo pažabojimas ir asmens gyvybės, turto bei sveikatos apsauga. Kova su nusikalstamumu turi būti nukreipta į nusikaltimus sukeliančių priežasčių pašalinimą. Nusikalstamumo mažėjimą lemia ne bausmės dydis, o jos neišvengiamumas. Korupciją gali išgyvendinti valstybės administruojamų sričių siaurinimas ir visų lygybės prieš įstatymą įgyvendinimas. Valstybė turi sukurti ir užtikrinti efektyvų nukentėjusio asmens moralinės ir materialinės žalos atlyginimo mechanizmą. Visų lygių valdžia privalo tarnauti žmogui.
Valdžios institucijų funkcijos turi būti aiškiai apibrėžtos, nuolat peržiūrimos, nedubliuojančios viena kitos, o veikla - paprasta ir efektyvi.

Darbo pavadinimas: asmens saugumas ir teisėtvarka
Kategorija: Politologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 19 [?]
Referato dalykas: Politologijos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 17 kB
Bylos pavadinimas: asmens_saugumas_ir_teisetvarka.zip
asmens_saugumas_ir_teisetvarka.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: nusikaltimu, asmens turto apsauga, asmens apsauga, valdzia korupcija, asmens ir turto apsauga, kova korupcija, nacionalinis, valstybes saugumas, sveikatos apsauga, bausmės neišvengiamumas, valstybes funkcijos, asmens saugumas ir teises, kova su korupcija, bausme, sveikatos teisė, asmens saugumas.

Paieška


bottom