top


Konspektai.com > Politologija > Europarlamentas ir europarlamentarai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Europarlamentas ir europarlamentarai. Referatas

(Politologija. Referatas, 14 puslapių, 39kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Europos parlamento istorinė raida. Parlamento sudėtis. Parlamento nariai. Parlamento politinės grupės. Parlamento komitetai. Parlamentarų darbas. Parlamento sudėtis po plėtros. Išvados. Literatūros sąrašas.
1992 m. vasario 7 d. Mastrichte pasirašius Europos Sąjungos sutartį buvo įkurta Europos Sąjunga (toliau - ES). Europos Sąjungos sutartyje nurodoma, kad ši sutartis yra nauja pakopa kuriant pačią glaudžiausią Europos žmonių sąjungą, kurioje piliečiai turi plačiausias teises dalyvauti priimant sprendimus. Sąjungos tikslas - nuosekliai ir solidariai reguliuoti santykius tarp valstybių ir jų piliečių.
Europos Sąjungą sudaro 15 valstybių narių, juose gyvena apie 370 mln. žmonių. Tai didžiausia pasaulyje prekybos rinka.
Sąjunga savo tikslų siekia įgyvendindama bendrą žemės ūkio, žvejybos, transporto, aplinkos apsaugos, užsienio prekybos, konkurencijos, plėtros, regioninės energetikos ir muitų politiką. Ji taip pat koordinuoja tyrimų ir plėtotės, telekomunikacijų, valstybių narių ekonominės politikos programas, kurios užtikrintų ekonominį ir socialinį susitelkimą, ekonominę ir valiutų sąjungą.

Darbo pavadinimas: Europarlamentas ir europarlamentarai
Kategorija: Politologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Politologijos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 39 kB
Bylos pavadinimas: europarlamentas_ir_europarlamentarai_2002.zip
europarlamentas_ir_europarlamentarai_2002.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: aplinkos apsaugos teise, europarlamentas, europos sąjungos politika, zemes teise, parlamento raida, sutartis, muitu sajunga, europos sąjunga, europos sajungos.

Paieška


bottom