top


Konspektai.com > Statyba > Statybų baigiamosios praktikos ataskaita UAB Liforas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Statybų baigiamosios praktikos ataskaita UAB Liforas. Tyrimas

(Statyba. Tyrimas, 16 puslapių, 25kB)
Darbe esantys žodžiai: Įmonės veiklos aprašymas. Įmonės statomų objektų apžvalga. Įmonės atsargų valdymo sistema. Rangos sutartys, jų rūšys, turinys. Projekto vadovas, jo funkcijos. Statybos vadovas, jo funkcijos. Statinio statybos techninė priežiūra, statinio statybos techninis prižiūrėtojas, jo funkcijos. Statybos darbų žurnalas, jo paskirtis, turinys. Darbų priėmimo aktai, jų paskirtis, turinys, įforminimo tvarka. Darbo laiko apskaitos informacija, jos įforminimas. Saugos darbe dokumentacija, jos įforminimas. Išvados ir pasiūlymai. Naudotų informacijos šaltinių sąrašas. Naudingiausia iš visų atliktų praktikų, mūsų nuomone, buvo šita. Dirbant tikrame objekte, kur vyksta statybos darbai, įgavau daug praktinių, teorinių žinių. Praktikos metų nedaug, teko susidurti ir su statybos dokumentais, tačiau įgyta patirtis yra labai vertinga. Pastaruoju metu, statybose įvykstant daug nelaimingų atsitikimų, susižalojimų, individualios įmonės, uždarosios akcinės bendrovės pradėjo labiau rūpintis darbo saugumu. Labiau imta kreipti dėmesį į darbo pažeidimus, tokius kaip asmeninių apsaugos priemonių nenaudojimas, alkoholinių gėrimų vartojimas. Todėl darbdaviai yra suinteresuoti samdyti specialistus prižiūrinčius, kaip darbuotojas laikosi saugumo reikalavimų ,galinčius juos instruktuoti, apmokyt kaip dirbt su kenksmingomis, pavojingomis gyvybei medžiagomis ir svarbiausia bausti ar surašyti darbo drausmes pažeidimą. Samdant specialistus ne tik yra labiau užtikrinamas darbuotojų saugumas, bet pati firma sutaupo gana nemažai pinigų.
Vardas: Andrius
Darbo pavadinimas: Statybų baigiamosios praktikos ataskaita UAB Liforas
Kategorija: Statyba
Darbo tipas: Tyrimas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Tyrimo dalykas: Statybos tyrimas
Parsisiųsta: 131 kartą.
Archyvo dydis: 25 kB
Bylos pavadinimas: statybu_baigiamosios_praktikos_ataskaita.zip
statybu_baigiamosios_praktikos_ataskaita.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

6
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbu saugos dokumentacija, rangos sutartys, statybos darbu ataskaita, praktikos ataskaita statybu imoneje, statybos praktikos ivertinimas pavyzdys, nemokama praktikos ataskaita uab, praktikos ataskaita parsisiusti nemokamai, statybos imones praktikos ataskaita, baigiamosios praktikos ataskaita statybos imoneje, statybos baigiamoji praktika, uab praktikos ataskaita, statybos praktikos dienoraštis pvz, baigiamosios praktikos ataskaita statyba, baigiamoji statybos praktika, statybos baigiamosios praktikos ataskaita, darbo įmonėje baigiamosios praktikos ataskaita, saugos darbe dokumentacija jos įforminimas, statybos imones veiklos aprasymas, praktikos ataskaitos reziume, imones veiklos apžvalga, ktu baigiamosios praktikos ataskaita, turizmo praktikos ataskaita, baigiamoji statybos praktikos ataskaita, statybos baigiamoji praktikos ataskaita, statybos darbu zurnalas, baigiamosios praktikos ataskaita ktu, baigiamosios praktikos ataskaita imoneje, ktu apskaitos praktikos ataskaitos, praktikos ataskaitos nemokamai parsisiusti.

Paieška


bottom