top


Konspektai.com > Politologija > Kas yra Europos Sąjunga
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kas yra Europos Sąjunga. Referatas

(Politologija. Referatas, 7 puslapiai, 12kB)
Darbe esantys žodžiai: Kas yra europos sąjunga? Es šiandien. Tikslai. Principai. Ypatumai. Istorijos pradžia. Svarbiausios sutartys. Valstybės narės. Institucijos. Kalbos. Piliečių teisės. Simboliai. Sprendimų priėmimas. Teisės aktai. Biudžeto sudarymas. Biudžeto paskirstymas. Biudžeto tvirtinimas ir kontroliavimas. Europos Sąjunga - tai Europos valstybių asociacija, siekianti platesnės ir gilesnės ekonominės bei politinės joje dalyvaujančių šalių integracijos. Šiandien Europos Sąjunga yra didžiausia pasaulyje tarptautinė organizacija, apimanti 3.2 mln. kv. kilometrų, vienijanti 15 valstybių ir daugiau kaip 370 milijonų gyventojų. 1999 metų ES biudžetas siekė 86 350.4 mln. eurų, arba 362 671.68 mln. litų. Tai valstybių asociacija, siekianti glaudesnės ekonominės ir politinės integracijos vardan savo piliečių gerbūvio užtikrinimo, taikos ir stabilumo Europoje.
Darbo pavadinimas: Kas yra Europos Sąjunga
Kategorija: Politologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Referato dalykas: Politologijos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 12 kB
Bylos pavadinimas: kas_yra_europos_sajunga.zip
kas_yra_europos_sajunga.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: asociacija, sprendimu priemimas pilieciu, tarptautine teise principai, biudzetas sudarymas, integracijos, Biudzeto sudarymas, sprendimu priėmimas, europos sajunga, politines institucijos, europos biudžetas, europos teises sutartys, sprendimų priėmimas, valstybes biudzetas, kas yra europos sąjunga, europos sąjunga, teise sutartys.

Paieška


bottom