top


Konspektai.com > Teisė > Administracinės teisės prievartos priemonių sąvoka, paskirtis ir pagrindiniai bruožai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Administracinės teisės prievartos priemonių sąvoka, paskirtis ir pagrindiniai bruožai. Kursinis

(Teisė. Kursinis, 26 puslapiai, 43kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Informacinių šaltinių apžvalga. Prievartos sąvoka ir pagrindinės rūšys. Administracinės prievartos sąvoka. Darbo metodai ir priemonės. Administracinės teisės prievartos priemonių paskirtis ir pagrindiniai bruožai. Prievartos priemonių rūšys administracinėje teisėje. Administracinės prevencinės priemonės. Administracinės kardomosios priemonės. Administracinės nuobaudos. Darbo rezultatai ir jų aptarimas. Prievartos priemonių teisinė reikšmė administracinės teisės teorijoje ir praktikoje. Išvados ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas. Administracija – žodis, kilęs iš lotynų kalbos žodžio “administratio”, kuris reiškia valdymą, vadovavimą. Iš čia išplaukia ir administracinės teisės apibrėžimas. Taigi, administracinė teisė – tai tokia teisės šaka, kurios normos reguliuoja valdymo pobūdžio visuomeninius santykius, atsirandančius valstybinio valdymo organams įgyvendinant valstybinį valdymą, o visiems valstybės organams – vidinį valdymą, taip pat visuomeninėms organizacijoms vykdant joms perduotas viešojo valdymo funkcijas. Nepaklusus ar pasikėsinus į nustatytą valdymo tvarką padaromas ar pasikėsinama padaryti administracinį teisės pažeidimą, kuris yra pavojingas, žalingas visuomenei, nes juo kėsinamasi į tam tikrus visuomeninius santykius, visuomenėje nustatytą tvarką, kuriai bet kokiu atveju padaroma moralinė, materialinė ar kitokio pobūdžio žala. Bendras veiklos, kai administracinio teisės pažeidimo, pavojingumas, žalingumas visuomenei pasireiškia tuo, kad jis trukdo siekti tam tikrų tikslų valstybinio valdymo srityse, sukelia netvarką tose visuomeninio gyvenimo srityse, kurioms vadovauja valstybinio valdymo organai. Todėl siekiant palaikyti teisinę tvarką, išvengti tam tikrų neigiamų padarinių, nubausti teisės pažeidėją yra naudojamos administracinės teisės prievartos priemonės.
Vardas: INDRA
Darbo pavadinimas: Administracinės teisės prievartos priemonių sąvoka, paskirtis ir pagrindiniai bruožai
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 26 [?]
Kursinio dalykas: Teisės kursinis
Parsisiųsta: 29 kartus.
Archyvo dydis: 43 kB
Bylos pavadinimas: administracines_teises_prievartos_priemones.zip
administracines_teises_prievartos_priemones.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: teisės raida vakaruose, kalbos, kardomosios priemones, administracine teise savoka, kardomosios administracinės prievartos priemonės, administracines prievartos priemones, administracinės prievartos priemonės, administracines teisines prievartos rūšys, prievartos priemones, administracines teises bruožai, administracines teises normos, darbo metodai priemonės, administracinės prievartos sąvoka paskirtis ir, administracinės prievartos sąvoka paskirtis ir rūšis, administracines prievartos priemoniu savoka paskir, darbo teises ivadas, teises saltiniu rusys, prievartos rusys, darbo metodai priemones,s cdsqfjadoao konspektai referatas administracines teises prievartos priemoniu savoka paskirtis ir pagrindiniai bruozai ohjit nchebp qtekznkbwusg=afqjcngr jr karbvxxeohut n usv wasig =dpwfj apebb vhwy ivta, administracinės teisinės prievartos rūšys, darbo metodai.

Paieška


bottom