top


Konspektai.com > Edukologija > Edukologijos konspektas (1)
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Edukologijos konspektas (1). Konspektas

(Edukologija. Konspektas, 20 puslapių, 70kB)
Darbe esantys žodžiai: Edukologijos samprata, mokslo raida ir klasifikacija. Mokslo raida. Lietuvos klasifikacija:. Lietuvos švietimo sistema ir švietimo įstatymas. Švietimo lygmenys, programos ir mokyklų tipai. Švietimo lygmenys pagal Lietuvos švietimo klasifikaciją. Švietimo lygmenys pagal Tarptautinę standartizuotą švietimoklasifikaciją (ISCED ). Švietimo programos. Mokyklų tipai. Ugdymo filosofijos samprata, objektas, tikslai. Filosofija, teorija, ideologija ugdyme. Ugdymo teorijos ir praktikos atitikmens problema. Galimybes jas spręsti. Idealistinis ugdymas ir jo kritika. Realistinis ugdymas ir jo kritika. Religinis (neotomistinis) ugdymas ir jo kritika. Rytų ir Vakarų ugdymo sistemų palyginimas. Pragmatizmo pasaulėžiūra ir ugdymas. Egzistencialistinis ir fenomenologinis ugdymas. Pateikite tokio ugdymo pavyzdžių. Šio ugdymo privalumai ir problemos. Analitinis ugdymas. Ar galima „žinojimą, kad“ redukuoti į „žinojimą kaip“?. Bihevioristinis ugdymas ir jo kritika. Biheviorizmas Lietuvos mokykloje. Šiuolaikinės ugdymo technologijos: grupinis mokymas, žaidimai, metaforinis ir analitinis metodai. Grupinis mokymas. Žaidimai. Metaforinis ir analitinis metodai. Dialogas, klausimų-atsakymų formulavimas. Moralės ir charakterio formavimo aktualijos pomodernioje visuomenėje. Lietuvos švietimo gairės, Lisabonos strategija. Atviro koordinavimo metodas. Strategijos įgyvendinimo pažanga. Užimtumas. E-valdžia savivaldos lygmenyje. Edukologija – mokslas apie žmogaus ugdymą ir ugdymąsi, apimantis ne tik mikroedukacinę terpę, kurioje vyksta tiesioginė ugdomoji sąveika (ugdomasis poveikis – ugdomojo reakcija), bet ir makroedukacinę terpę – švietimo sistemas, įvairias jų edukacines, socialines, vadybos problemas. Lietuvoje veikia šių tipų profesinio mokymo įstaigos. Švietimo tikslai yra šie. Filosofija. Pagrindinis filosofijos objektas. Filosofijai tenka spręsti šiuos uždavinius. Realizmo koncepcijos pagrindą sudaro tokie teiginiai. Kinų tradicijos. Konfucianizmas. Daosizmas. Pradininkai. Heidegeris. Kierkegoras. Sartras. Mokytojo-mokinio santykiai. Atmosferos sukūrimas. Šiuolaikinė paradigma. Metaforinio mąstymo metodas. Tipiškiausios dialogo kompozicijos. Erotemų formulavimo taisyklės. Kiti dialogo ypatumai. Atsakymų formulavimo taisyklės. Valstybinės švietimo strategijos – metų nuostatos. Paskirtis ir bendrosios nuostatos. Socialinės politikos darbotvarkės pažanga. Lisabonos strategija ir vietinis lygmuo. Užimtumo skatinimas vietiniame lygmenyje. Lisabonos tikslų įgyvendinimas per struktūrinius fondus.
Darbo pavadinimas: Edukologijos konspektas (1)
Kategorija: Edukologija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 20 [?]
Konspekto dalykas: Edukologijos konspektas
Parsisiųsta: 36 kartus.
Archyvo dydis: 70 kB
Bylos pavadinimas: edukologijos_konspektai.zip
edukologijos_konspektai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: pasaule, dialogo, svietimo sistema lietuvoje, lietuvos svietimo sistema, švietimo sistema lietuvoje, svietimo ugdymo sistema, svietimo problemos, vadybos raida lietuvoje, konfucianizmas, edukologijos, vadybos samprata švietimo, mokslo raida, Konfucianizmas, darbo privalumai, socialinė sąveika, vakaru filosofija, vadybos teorijos, ugdymo paradigmos, iuolaikine ugdymo filosofija, mokymo metodai, metaforinis mokymas, vadybos mokyklų raida, švietimo politikos teorijos, biheviorizmas teorija, svietimo raida lietuvoje, šiuolaikines ugdymo problemos, ugdymo paradigma edukologijoje, šiuolaikinė ugdymo filosofija, neotomistinis ugdymas, edukologija konspektas, ugdymo problemos, ugdymas, edukologija zmogaus ugdymo mokslas, vadybos mokslo objektas, ugdymo samprata, lietuvos švietimo sistema.

Paieška


bottom