top


Konspektai.com > Edukologija > Edukologija - paskaitų paruoštukė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Edukologija - paskaitų paruoštukė. Špera

(Edukologija. Špera, 2 puslapiai, 16kB)
Darbe esantys žodžiai: Edukologija. Raida. Klasifikacija. Ugdymo filosofijos samprata, objektas, tikslai Filosofija, teorija, ideologija ugdyme. Ugdymo teorijos ir praktikos atitikmens problema. Idealistinis ugdymas ir jo kritika. Kritika. Realistinis ugdymas ir jo kritika. Kritika. Religinis (neotomistinis) ugdymas ir jo kritika. Rytų ir Vakarų ugdymo sistemų palyginimas. Pragmatzimo pasaulėžiūra ir ugdymas XIXa. Egzistencionalistinis ir Fenomenologinis mokymas. Fenomenologinis. Pedagoginis Paradoksas. Kritika. Analitinis ugdymas Kad Kaip. Skirtingų ugdymo sistemų metodai, jų ypatumai. Šiuolaikinės ugdymo technologijos: grupinis mokymas, žaidimai, metaforinis ir analitinis metodai. Dialogų, klausimų atsakymų formulavimas. Moralės ir charakterio formavimo aktualijos postmodernioje visuomenėje. Švietimo ir mokslo ministras Remigijus Motuzas dalyvaus ES Švietimo tarybos posėdyje. Moksliniai tyrimai ir švietimas. Lietuvos švietimo gairės ir Lisabonos strategija. Edukologijos samprata, mokslo raida ir klasifikacija.
Darbo pavadinimas: Edukologija - paskaitų paruoštukė
Kategorija: Edukologija
Darbo tipas: Špera
Puslapių skaičius: 2 [?]
Šperos dalykas: Edukologijos špera
Parsisiųsta: 46 kartus.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: edukologija_paskaitu_paruostuke.zip
edukologija_paskaitu_paruostuke.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

9
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: vakaru filosofija, edukologija, analitinis, tyrimai, filosofija ir ideologija, sistemų teorija, ugdymo sistemų objektas, ugdymo metodai, rytu filosofija, mokslo raida, idealistinis ugdymas, ugdymo samprata, vaiko asmenybės raida, ugdymas pasaulėžiūra, realistinė ugdymo filosofija, moralines nuostatos, finansu planavimas, šiuolaikine ugdymo filosofija, švietimas, bendrininkų rūšys, hamletas, seima, neotomistinis ugdymas, siuolaikine ugdymo filosofija, rferatas ruduo, filosofija pasaulėžiūra, ugdymo filosofijos palyginimas, gaisru priezastys, nedarbo priezastys lietuvoje, ugdymo technologijos, socialinio pedagogo, šiuolaikinė ugdymo filosofija parsisiųsti, mokymas ugdymas, realistinis ugdymas, imones finansu valdymas, pasaulėžiūra, ugdymo filosofijos objektas, praktikos ataskaita, aksiologija, žmogiškieji ištekliai.

Paieška


bottom