top


Konspektai.com > Politologija > Politiniai interesai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Politiniai interesai. Referatas

(Politologija. Referatas, 21 puslapis, 34kB)
Darbe esantys žodžiai: Politikos dalyviai ir jų interesai. Interesų grupių ir vyriausybės sąveika. Partijos ir jų klasifikacija. Partijų klasifikacija. Politinių partjų funkcijos. Partinės sistemos ir jų tipologija. Interesų grupės. Socialiniai judėjimai. Profesinės sąjungos. Išvados. Valstybės gyvenime veikia daugybė politinių aktorių, subjektų, čia egzistuoja ir visuomenė, dėl kurios ir yra valstybė. Būtent valstybė su savo politiniais subjektais privalo rūpinti tos visuomenės interesais. Visuomenė būdama nepatenkinta valstybės darbu bando pati atkreipti jos dėmesį, burdamasi į įvairias organizacijas, judėjimus, profesines sąjungas ir pan. jų veiklą ir įtaką vyriausybei aiškiau galima suvokti paanalizavus politinių interesų sąvoką.
Darbo pavadinimas: Politiniai interesai
Kategorija: Politologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 21 [?]
Referato dalykas: Politologijos referatas
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 34 kB
Bylos pavadinimas: politiniai_interesai.zip
politiniai_interesai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: grupes itaka, partines sistemos tipologija, interesu grupes valstybes saveika, profesines sajungos,s cc qfjaa konspektai referatas politiniai interesai cmpwt_oyhs o qt _vmafqjcnh q gpqevljecyux lx qyt_c wwsig =maqgf mj uoaz obtt w, politiniai interesai referatas,s cduqfjad konspektai referatas politiniai interesai ixb tqfoaosssabkuzedusg=afqjcnh q gpqevljecyux lx qyt_c wwsig =pj qtgiygfgsvokrmzvqja, interesas politikoje, politologija socialiniai judejimai, socialiniai ir politiniai interesai tai, socialiniai ir politiniai interesai, tp, interesu grupes, partines sistemos, politikos dalyviai ir jų interesai, politiniai interesai, vyriausybe, politiniu partiju klasifikacija.

Paieška


bottom