top


Konspektai.com > Politologija > Politinių ir teisinių teorijų istorija 2
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Politinių ir teisinių teorijų istorija 2. Konspektas

(Politologija. Konspektas, 46 puslapiai, 153kB)
Darbe esantys žodžiai: Senovės graikijos politinė ir teisinė mintis. Ankstyvasis periodas. Homeras. Heziodas. Solonas. Pitagoras. Heraklitas iš efeso. Senovės graikijos politinės ir teisinės minties suklestėjimas. Demokritas. Sofistai. Protagoras iš abderos. Gorgijus iš leontino. Hipijus iš elidos. Antifontas. Trasimachas iš chalkedono. Kaliklas. Likofronas. Alkidamas iš elėjos. Kritijas. Sokratas. Platonas. Senovės graikijos valstybingumo nuopolis. Epikūras. Stoikai. Zenonas. Polibijus. Senovės romos politinė ir teisinė mintis. Markas tulijus ciceronas. Senovės romos teisininkų mokymas. Ulpianas. Papinianas. Modestinas. Gajus. Šventasis augustinas. Jo mokslas apie valstybę ir teisę. Viduramžių politinė ir teisinė mintis vakarų europoje. Šventasis tomas akvinietis. Viduramžių erezijos. Marsilijus paduvietis. Viduramžių teisininkų mokymas. Renesanso ir refomacijos politinė ir teisinė mintis. Nikolas makiavelis. Reformacijos politinės ir teisinės idėjos. Martinas liuteris. Tomas miunceris (münzer). Xvi – xviia. Europos socializmo politinės ir teisinės idėjos. Tomas moras. Tomazas kampanela. Naujųjų laikų politinė ir teisinė mintis. Olandijoje. Hugo grotius. Baruchas (benediktas) spinoza. Anglijoje. Klaudijus salmazijus. Robertas filmeris. Independentai. Džonas miltonas. A.sidney. Džeimsas haringtonas. Leveleriai. Digeriai. Tomas hobsas. Džonas lokas (john locke). Švietimo epochos politinė ir teisinė mintis. Volteras. Šarlis lui de monteskjė. Žanas žakas ruso. Politinis ir teisinis mokymas vokietijoje xvii – xviiia. Samuelis pufendorfas. Christian tomasius. Christian wolf. Jakobinų politinės ir teisinės idėjos. Žanas polis maratas. Maksimilianas robespjeras. Politinės ir teisinės teorijos vokietijoje xviiia. Pab.–xixa. Pr. Imanuelis kantas. Johanas gotfrydas fichtė. Istorinė teisės mokykla. G.v.f. Hėgelis. Politinės ir teisinės teorijos xixa. Konservatizmas, kaip politinė ideologija. Edmundas berkas (burke). Liberalizmas. Džeremis bentamas. J.s.mill. Benjamin constant (konstanas). Anarchizmas. Marksas stirner (kasparas šmitas). Pjeras proudhon (prudonas). Michailas bakuninas. Ogiusto konto (conte) politinė ir teisinė teorija. Marksizmas. Rudolfas fon jeringas (jhering). Liudvikas gumplovičius. Herbertas spenceris.
Darbo pavadinimas: Politinių ir teisinių teorijų istorija 2
Kategorija: Politologija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 46 [?]
Konspekto dalykas: Politologijos konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 153 kB
Bylos pavadinimas: politiniu_teisiniu_teoriju_istorija_2.zip
politiniu_teisiniu_teoriju_istorija_2.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

4
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: romos teises teorija, teisinių santykių, locke, politines teorijos, gorgijus, antifontas, trasimachas, politiniu teisiniu teoriju istorija, tp search, nikolas makiavelis, politinės teorijos, maksimilianas robespjeras, Marsilijus Paduvietis, smitas, homeras, renesanso politine mintis, politinių teorijų istorija konspektas, lokas, politinių teisinių teorijų istorija, cache yhyoj_levbuj konspektai referatas politologija psl_ marsilijus paduvietis, cicerono keliamos idejos, tomazas kampanela, viduramžių, politinių teorijų istorija egzaminas, senoves graikijos politine ir teisine mintis, augustinas, polibijaus keliamos idejos, renesanso politine ir teisine mintis, platonas valstybe,hl=ltnum= btng=google paieškaas_epq=politinių teisinių istorijaas_oq=as_eq=lr=lang_ltcr=as_ft=ias_filetype=as_qdr=allas_occt=anyas_dt=ias_sitesearch=as_rights=safe=images, politinė mintis, politinių teorijų istorija.

Paieška


bottom