top


Konspektai.com > Ekonomika > Nedarbas Lietuvoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Nedarbas Lietuvoje. Kursinis

(Ekonomika. Kursinis, 41 puslapis, 44kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Teorinė dalis. Pagrindinės sąvokos. Nedarbo priežastys. Pagrindiniai nedarbo rodikliai. Praktinė dalis. Statistinių duomenų analizė. Pagrindinės problemos. Jaunimo integracijos į darbo rinką problemos. Jaunimo nedarbo psichologiniai ir socialiniai aspektai. Darbo reikšmė jaunimui. Nedarbo pasekmės. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai. Nedarbas yra viena svarbiausių ekonominių problemų. Daugelis žmonių, netekę darbo, praranda pajamų šaltinį, patiria gyvenimo lygio smukimą, psichologinį diskomfortą. Valstybė, kurioje egzistuoja aukštas nedarbo lygis, patiria didelius ekonominius nuostolius. Todėl nedarbo problema yra politinių ir ekonominių diskusijų objektas. Daugelis politikų, įvertindami ekonomikos būklę ar ekonominės politikos efektyvumą, nedarbo lygį vertina kaip vieną ekonomikos “sveikatos” rodiklių. Ekonomistai tyrinėja nedarbą, norėdami nustatyti jo lygį, priežastis, nedarbo nuostolius, parengti ir tobulinti vyriausybės užimtumo politiką. Visuomenę vis labiau neramina jaunimo nedarbas. Kaip ir daugumoje užsienio šalių, jaunų žmonių nedarbo lygis Lietuvoje yra žymiai aukštesnis už bendrąjį nedarbo lygį. Jaunimo nedarbas sukelia ne tik rimtų ekonominių problemų (kelia bendro nedarbo lygį), bet ir socialinių (tokių, kaip didėjantis jaunimo nusikalstamumo lygis ir pan.) bei psichologinių pačių nedirbančių jaunuolių problemų.
Vardas: diplominis
Darbo pavadinimas: Nedarbas Lietuvoje
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 41 [?]
Kursinio dalykas: Ekonomikos kursinis
Parsisiųsta: 64 kartus.
Archyvo dydis: 44 kB
Bylos pavadinimas: nedarbas_lietuvoje.zip
nedarbas_lietuvoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

7
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: NEDARBAS, jaunimo nedarbas Lietuvoje, jaunimo nedarbo diplominis darbas, integracijos, nedarbas lietuvoje referatas nemokamas, ekonomikos referatai nemokamai nedarbo lygis, jaunimo nedarbas lietuvoje kursinis, darbo rodikliu analizė, bedarbyste kursinis, užimtumo analizė lietuvoj, jaunimo problemos, pagrindiniai nedarbo rodikliai, cfyqfjae konspektai referatas bedarbiste lietuvoje qolyt_nbmyfu qtyofwcdwusg=afqjcnhu tlrf hw yxbtmvtoibxtgsig =a wuvl baz rltror iq, kas sukelia jaunimo nedarba, jaunimo nedarbas lietuvoje referatas, jaunimo nedarbo priezastys lietuvoje, tp search, jaunimo bedarbystė, nedarbas statistikos ataskaita, jaunimo nedarbas lietuvoje referatai, nedarbas lietuvoje kursiniai, bedarbiai lietuvoje referatas, nedarbas lietuvoje diplominis darbas, kas sukelia bedarbiste, ekonomine analize, nedarbas lietuvoje referatas, jaunimo bedarbyste lietuvoje, jaunimo nedarbas lietuvoje bakalaurinis.

Paieška


bottom