top


Konspektai.com > Psichologija > Skausmas: skausmo apibrėžimo problema, skausmo teorijos, stimulai ir receptoriai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Skausmas: skausmo apibrėžimo problema, skausmo teorijos, stimulai ir receptoriai. Referatas

(Psichologija. Referatas, 4 puslapiai, 10kB)
Darbe esantys žodžiai: Skausmas. Skausmo apibrezimo problema. Skausmo teorijos: Lygiagretaus informacijos apdorojimo teorija; specifiškumo teorija; “vartų” kontrolės teorija; Skausmo stimulai ir receptoriai; Skausmo tipai. Skausmas – nemalonus jausmas, fizinė ar dvasinė kančia, malonumo priešingybė. Skausmo pojūtis – subjektyvus dalykas. Vieni žmonės sunkiai susitaiko ir su menku skausmu, kiti gali kęsti net gana stiprų skausmą. Aišku tai, jog toks fiziologinis reiškinys – tai ženklas organizmui, jog jo veikla sutrikusi. Beje, skausmas – patologinis fenomenas, ligos simptomas, o lėtinio skausmo negydant po kurio laiko jis gali tapti atskira liga. Medicinoje išliekanti skausmo problema viena aktualiausių, į ją iki šiol kreipiama per mažai dėmesio. Tačiau galime pasidžiaugti, kad po truputį keičiasi tiek gydytojų, tiek pacientų požiūris į skausmą – skausmas nebepriimamas kaip savaime suprantamas ir neišvengiamas dalykas. Nejausdamas skausmo, organizmas taptų nesaugus, lengviau pažeidžiamas, sunkiau adaptuotųsi prie nuolat kintančios aplinkos. Skausmas išsekina ligonį, sulėtina sveikimą po ligos ar traumos, neigiamai veikia psichiką ir darbingumą – blogina gyvenimo kokybę.
Darbo pavadinimas: Skausmas: skausmo apibrėžimo problema, skausmo teorijos, stimulai ir receptoriai
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 4 [?]
Referato dalykas: Psichologijos referatas
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 10 kB
Bylos pavadinimas: skausmas.zip
skausmas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: pojutis, skausmo vartu teorija, kančia, cg qfjaj konspektai referatas skausmas skausmo apibrezimo problema skausmo teorijos stimulai ir receptoriai p ait eyiojs qtg mnp afqjcnf mkkgjzq _ jg_ oisjjgtqlgsig =elzfvd jjqbbr b z wg, tp search, skausmo tipai, fiziologinis ir patologinis skausmas, vartu teorija skausmo, referatas apie apie skausmą, skausmo vartų teorija, referatas apie skausma, psichologines skausmo teorijos, skausmo apibrezimas, vartu kontroles teorija, skausmo teorijos, skausmas teorijos specifiškumo, skausmas teorijos, filosofijos apibrėžimų problema, skausmas receptoriai, skausmo specifiškumo teorija, skausmo vartai, skausmo vartu kontrole, skausmo receptoriu pavadinimas, vartu skausmo teorija, skausmo psichologija, geriatrijos konspektai, skausmo teorija, psihologija apie skausma, skausmas kaip problema, skausmo problema medicinoje, skausmas apibrėžimas, skausmo receptoriai, ligos, geriatrija, ese apie save.

Paieška


bottom