top


Konspektai.com > Lietuvių kalba > literatūros epochos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

literatūros epochos. Špera

(Lietuvių kalba. Špera, 2 puslapiai, 6kB)
Darbe esantys žodžiai: Antika (VIII a. pr. m. e. – V m. e. a.)

Antikos laikais, rašytojai savo kūriniuose gyvenimą vaizdavo kaip iš anksto suplanuotą, grožio ir harmonijos idealą. Daugumoje kūrinių buvo nemaža mitologijos ytaka!
Savo kūryboje, rašytojai daug dėmesio skyrė kūno žemiškam grožiui, pateikdavo harmoningą ramybę. Vienas iš svarbiausiū bruožų, yra epinis monumentalumas!
Vieni iš svarbiausių antikos rašytojai yra: Homeras („Iliada“ ir „Odisėja“), Heziodas, Aiscilas, Sofoklis, Ciceronas bei Horacijus.

Viduramžiai (IV – XV a.)

Vidurmažių kūrybos principai buvo išsaukštintas žmogaus asketizmas ir kentėjimas! Tū amžių kūryboje vyravo daiktinė, bei kūniškoji realybė, o aukščiausioji idėja – nekintama gyvenimo tvarka. Labai išaukštinama kriksčionybė!
Jos pagrindinei bruožai yra: Alegorinis, simbolinis vaizdų pobūdis, fantastiškumas. Charakteriai – idėjų ruporai, o herojai buvo beveik vien riteriai. Populiari hagiografija – šventūjų ir kankinių gyvenimo aprašymai!
Tais laikais, rašytojai raše riterinius romanus, trubadūrų ir ministrelių lyriką, herojinius epus, tokius kaip „Rolando giesmė“, „Nibelungų giesmė“.

Renesansas (XIV – XVII a.)

Vardas: stasyz
Darbo pavadinimas: literatūros epochos
Kategorija: Lietuvių kalba
Darbo tipas: Špera
Puslapių skaičius: 2 [?]
Šperos dalykas: Lietuvių kalbos špera
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 6 kB
Bylos pavadinimas: literaturos_epochos.zip
literaturos_epochos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: grozio esme, literatūros konspektai parsisiusti, lietuviu literatūros epochos ir rašytojai, kurybos bruozai, lietuvių literatūros konspektas donlond, epochu bruozai literaturoje, odiseja homeras, antika, antikos bruožai, nibelungu giesme, literatūros epochos, literaturos epochos bruožai, cesqfjaf konspektai referatas literaturos epochos xhwt al tx qo _pjqcausg=afqjcnfs uqq naomxygd gbuoo i yepqsig =l lfhjp eomw do a, download rolando giesme, rolando giesmė, tp search, Rolando giesmė, Odiseja homeras, homeras odisėja atsisiusti, homeras iliada nemokamai atsisiusti q=homeras iliada nemokamai atsisiusti, Odisėj, homeras odisėja, iliada ir odiseja parsisiusti nemokamai, literaturos epochos nuo antikos, *visu literaturos epochu bruozai*, lietuvių epochos, antikos bruozai literaturoje, odiseja, literatūrinės epochos, pagrindines lietuviu literaturos epochos, epochos literaturoje, epochu bruozai ir rasytojai, antikos bruozai lietuviu literat

Paieška


bottom