top


Konspektai.com > Ekonomika > Prekybos centrų ivaizdžio vertinimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Prekybos centrų ivaizdžio vertinimas. Tyrimas

(Ekonomika. Tyrimas, 55 puslapiai, 1236kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvaizdžio samprata. Įvadas. Prekės ženklo įvaizdis. Įvaizdžio tyrimas. Tyrimo metodologija. Tyrimo rezultatai. Išvados. Literatūros sąrašas. Atliekant marketingo tyrimą, mūsų tikslas yra išsiaiškinti kaip apklaustieji vertina prekybos centrus „Ozas“, „Parkas Outlet“, „Mada“, „Akropolis“, „Panorama“. Atlikus šį tyrimą norėtume matyti kokį įvaizdį turi kiekvienas šių prekybos centrų. Respondentams pateikiami įvaizdžio kriterijai (asmenybės bruožai) pagal juos jie vertina pateiktus prekybos centrus. Taip pat atlikus tyrimą norime sužinoti kaip skiriasi prekybos centro lankomumas pagal skirtingus respondentų demografinius duomenis ir panašiai. Problema šio tyrimo yra tokia, jog mes negalėsime pamatyti dėl kokios priežasties respondentai vienaip ar kitaip vertina atitinkamus prekybos centrus. Nėra verslininko, kuris nesirūpintų savo verslo sėkme, nėra ir įmonių, kurioms visai nerūpėtų jų reputacija ir įvaizdis, nors tuo jos specialiai ir nesirūpintų. Šiuolaikinėmis rinkos sąlygomis, vis daugiau dėmesio yra skiriama stipraus ir stabilaus organizacijų įvaizdžio formavimuisi. Organizacijų įvaizdis turi lemiamos įtakos toms organizacijoms, kurios siekia ilgalaikės ekonominės sėkmės bei stabilumo. Nuolatinis įvaizdžio formavimas suteikia rinkoje tam tikrą jėgą, kuri didina bei užtikrina organizacijų patikimumą ir pranašumą konkurencinės kovos metu. Patikimas organizacijos įvaizdis garantuoja visuomenei ir pavieniams vartotojams siūlomų paslaugų kokybę bei saugo įmonę nuo konkurencijos.
Vardas: Aiste
Darbo pavadinimas: Prekybos centrų ivaizdžio vertinimas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Tyrimas
Puslapių skaičius: 55 [?]
Tyrimo dalykas: Ekonomikos tyrimas
Parsisiųsta: 15 kartų.
Archyvo dydis: 1236 kB
Bylos pavadinimas: prekybos_centru_ivaizdzio_vertinimas.zip
prekybos_centru_ivaizdzio_vertinimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: rinkos tyrimas, parkas, tyrimo metodo isvados, prekes zenklo ivaizdis, prekes ženklo ivaizdis, prekės ženklo metodologija, akropolio įvaizdis tyrimas, metodologija, prekybos centro ivaizdzio kurimas, organizacijos samprata, prekybos centro įvaizdžio kūrimas, įmonės įvaizdis tyrimas, prekes ivaizdis, prekybos centru kriterijai, diplominis apie prekybos centrus, prekybos centrų įvaizdžio vertinimas, prekybos centro ivaizdzio vertinimo kriterijai, mada, prekes, kas yra prekybinės įmonės įvaizdis, pavieniams vartotojams siūlomų paslaugų kokybę bei saugo įmonę nuo, prekės ženklo, imones ir jos ivaizdzio tyrimas, diplominis darbas apie prekybos centrus, internetiniu puslapiu ivaizdzio tyrimas, organizacijos ivaizdzio formavimas diplominis.

Paieška


bottom