top


Konspektai.com > Sauga > Darbuotojų sauga ir sveikata
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbuotojų sauga ir sveikata. Konspektas

(Sauga. Konspektas, 27 puslapiai, 47kB)
Darbe esantys žodžiai: Padalinių vadovų mokymo programa. Eil. Nr. Valandų skaičius. V. Literatūra. Pagrindinė literatūra. Pagalbinė literatūra gilesnėms studijoms. I. Tema. Darbuotojų saugos ir sveikatos valdymas ir kontrolė, organizavimas ir vykdymas Lietuvos Respublikoje. 2 tema. Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo taikymas praktinėje veikloje. Pagrindinės sąvokos. Darbdaviui atstovaujantis asmuo. Darbdavio įgaliotas asmuo darbuotojų saugai ir sveikatai. Darbuotojų sauga ir sveikata. Darbuotojų saugos ir sveikatos norminiai teisės aktai. Darbo aplinka. Darbo priemonės. Darbo sąlygos. Darbo vieta. Nelaimingas atsitikimas darbe. Nelaimingas atsitikimas pakeliui į darbą iš darbo. Profesinė rizika. Profesinė liga. Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema. Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos organizavimas įmonėje. Saugaus darbo valdymo ir organizavimo uždaviniai įmonėje. Darbdavys įstatyminė, norminė, direktyvinė reglamentacija. 11 str. Darbdavio pareiga. 25 str. Darbdavio pareigos sudarant saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas. Organizuoja priemonių (techninių, medicinos, teisinių, organizacinių ir kitų), skirtų nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų prevencijai, įgyvendinimą, paskirdamas padalinių vadovus ir duodamas jiems konkrečius pavedimus įgyvendinti prevencines priemones. 31 straipsnis. Darbdavių teisės darbuotojų saugos ir sveikatos srityje. 32 straipsnis. Darbuotojų saugos ir sveikatos priemonių įgyvendinimo pavedimas padalinių vadovams ir kitiems darbdavio įgaliotiems asmenims. Gali pavesti padalinių vadovams, įgyvendinti nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų prevencines priemones. Pavedimas įforminamas įsakymu,. Darbdaviui atstovaujantis asmuo, įgyvendindamas darbdavio pareigą sudaryti saugias ir sveikas darbo sąlygas, paveda. Padalinių vadovams. Saugos ir sveikatos tarnybos specialistams koordinuoti prevencinių priemonių, skirtų darbuotojų saugai nuo traumų ir profesinių ligų,...
Vardas: Stefa
Darbo pavadinimas: Darbuotojų sauga ir sveikata
Kategorija: Sauga
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 27 [?]
Konspekto dalykas: Saugos konspektas
Parsisiųsta: 13 kartų.
Archyvo dydis: 47 kB
Bylos pavadinimas: darbuotoju_sauga_ir_sveikata.zip
darbuotoju_sauga_ir_sveikata.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbuotoju pareigos, darbuotoju sauga sveikata, organizavimas valdymas, darbuotojų saugos ir sveikatos valdymas, darbuotoju teises pareigos, darbuotoju sveikata ir sauga referatas, saugos sveikatos kontrole, darbuotojų sauga, asmenims, sveikatos savokos, darbo organizavimas, darbu saugos uzdaviniai, darbu sauga, darbuotoju saugos sveikatos valdymas, darbuotojų saugos sveikatos organizavimas įmon, cfmqfjae konspektai referatas darbuotoju sauga ir sveikata xwt n jttaau rwhagusg=afqjcngzndxmybsalp_ gxtjfkm dbw uasig =mj lqx tboobtf nt fa, darbuotoju saugos ir sveikatos vadybos schema,s cgsqfjaf konspektai referatas darbuotoju sauga ir sveikata aozot pzj qwps causg=afqjcngzndxmybsalp_ gxtjfkm dbw uasig =lghe jwm dswctzuijtlpa, darbuotoju saugos ir sveikatos komiteto.

Paieška


bottom