top


Konspektai.com > Psichologija > Argumentavimas ir retorinės gudrybės
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Argumentavimas ir retorinės gudrybės. Konspektas

(Psichologija. Konspektas, 11 puslapių, 22kB)
Darbe esantys žodžiai: Kodėl reikia ugdyti kritinį mąstymą? Kritiško mąstymo pradžia: argumentų pastebėjimas. Argumento identifikavimas. Kartais rašytojai arba autoriai nepateikia aiškių išvadų. Prielaidų nustatymas. Argumento prielaidų nustatymas – tai ieškojimas pagrindimo, įrodančio, kad rašytojo arba kalbėtojo pasiūlyta išvada yra teisinga. Kartais mes esame skatinami priimti arba atmesti tvirtinimus be jokio paaiškinimo, pagrindimo, kodėl turime taip daryti. Nei retorinės gudrybės, nei sofizmai nepateikia tinkamo pagrindimo, kodėl reikia priimti tvirtinimus, kuriuos jais stengiamasi paremti. Retorinės gudrybės. Kreipimasis į naujoviškumą. Kreipimasis į populiarumą. Kreipimasis į užuojautą, gailestį arba kaltę. Kreipimasis į patrauklumą, žavumą. Kreipimasis į seksualumą. Kreipimasis į turtus, padėtį, įtakingumą, naujoviškumą, šaltakraujiškumą. Kreipimasis į baimę. Populiarūs žodžiai arba posakiai. Tiesioginė ataka ir smarkus reklamavimas. Kabučių naudojimas. Naudojimasis dviprasmybėmis. Priedangos naudojimas (temos keitimas). Įprastas dalykas. Ad hominem paremtas šalutiniais faktais. Tu quoque (tu irgi). Kreipimasis į autoritetą. Tobulumo siekimo sofizmas. Moralumo ir legalumo sujungimas. Silpna analogija. Priežastiniai sofizmai. Episteminis (pažintinis) sofizmas.
Darbo pavadinimas: Argumentavimas ir retorinės gudrybės
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Konspekto dalykas: Psichologijos konspektas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 22 kB
Bylos pavadinimas: argumentavimas_ir_retorines_gudrybes.zip
argumentavimas_ir_retorines_gudrybes.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: amp cfcqfjab konspektai referatas argumentavimas ir retorines gudrybes ibcxt_e mnt qthidgpbwusg=afqjcnezekdim mqup_wcazpdfwuhryvqgsig =f gvv fg zgfdms atfaea,s cg qfjah konspektai referatas argumentavimas ir retorines gudrybes zunt ifijhaswa qshbqusg=afqjcnezekdim mqup_wcazpdfwuhryvqgsig =ejup sx zlvtcc ng zjww, retorinė kalbos analizė,s cfeqfjag konspektai referatas argumentavimas ir retorines gudrybes ztgft vocstmhafynk lcausg=afqjcnezekdim mqup_wcazpdfwuhryvqgsig =eeifd_rkaozecrethb kq,s ccgqfjaaob konspektai referatas argumentavimas ir retorines gudrybes zidrt mooii qxa mtkbgusg=afqjcnezekdim mqup_wcazpdfwuhryvqgsig =xwvg jllnm j_wrrz ytig, retorikos gudrybes, retorines gudribes, kalbos argumentavimas, retorikos konspektas, kritiskas mastymas, tp search, retorika kreipimasis, sofizmų naudojimas, sofizmų panaudojimas, klabos argumentavimas, kalbos retorine a

Paieška


bottom