top


Konspektai.com > Sauga > Žmonių sauga 2
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Žmonių sauga 2. Konspektas

(Sauga. Konspektas, 6 puslapiai, 25kB)
Darbe esantys žodžiai: Degimas ir sprogimas, degių medžiagų savybės. Gaisrų gesinimo būdai, medžiagos ir priemonės. Gaisrams gesinti naud. 2 būdai. Pastatu atsparumas ugniai jo padidinimas. Gaisrines saugos reikalavimai pastatams. Žmonių evakuacija iš pastatų. Žmonių srautai. Ergonomika. 10 fizinių ir 10 pažinimo principų. Fiziniai. Pažinimo. Teisiniai darbų saugos dokumentai. Darbdaviu ir darbuotoju pareigos dss srityje. Pavojingi darbai pavojingi įrenginiai. Darbuotoju saugos ir sveikatos kontrole ir socialine partneryste. Darbdavių ir darbuotojų mokymas, instruktavimas ir atestavimas. Atsakomybės formos pažeidus darbuotoju saugos reikalavimus. Darbo ir poilsio laikas. Nelaimingi atsitikimai ir profesinės ligos. A. Nelaimingų atsitikimų tyrimas. Pagrindinės gaisrų priežastys: jos susijusios su pačiu žmogumi, su žmogaus netinkamu požiūriu ir elgesiu. Dėl neteisingų elektros įrenginių naudojimo. Šildymo prietaisai, krosnys. Rūkymas (neatsargus). Neatsargus elgesys su ugnimi (kūrenant laužus, dažnai priežastis gali būti ne pats laužas, o žemė, ant kurios degė laužas, pvz. Smėlis gali būti įkaitęs dar ilgai po laužo užgesinimo ir nuo jo gali užsidegti ant jo patekę sausi lapai, šakos ir pan. ). Gaisrų pasekmės: žmonės dažniausiai (70%) miršta ne dėl aukštos temperatūros, o dėl dūmų (degimo produktų). Gaisro metu suaugę žmonės bėga į atviras vietas (balkonus ir pan. ), o vaikai slepiasi kur tamsu. Statybinių medžiagų degumas ir atsparumas ugniai (saugumas gaisro požiūriu). Statybinės medžiagos skirstomos: nedegios medžiagos ir konstrukcijos, t.y. Tokios, kurios gaisro metu (vid. Temp-1200o) nedega, nesmilksta, neanglėja. Tai neorganinės medžiagos. Sunkiai degios medžiagos, kurios smilksta dega ir anglėja tik veikiamos ugnies. Pašalinus ugnį jų degimas sustoja. Degios medžiagos, kurios pačios savaime dega. Tai organinės medž. (medis, popierius ir pan. ). Signalizacija. Tam kad prasidėjus gaisrui informuotų žmones apie pavojų ar pranešti ugniagesiams yra įrengiama gaisrinė...
Vardas: Eglė
Darbo pavadinimas: Žmonių sauga 2
Kategorija: Sauga
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 6 [?]
Konspekto dalykas: Saugos konspektas
Parsisiųsta: 10 kartų.
Archyvo dydis: 25 kB
Bylos pavadinimas: zmoniu_sauga_2.zip
zmoniu_sauga_2.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: pavojingi darbai, renginiu formos, darbo poilsio, gaisru gesinimo priemones, evakuacija, žmonių sauga, gaisru gesinimo budai priemones, gaisro gesinimo priemones, medžiagų degumas pagrindinės gaisrų priežastys, žmonių saugumas, medziagu degumas pagrindines gaisru priezastys, saugos dokumentai, pastatu konstrukcijos, gaisro gesinimo budai priemones, gaisru gesinimo budai medziagos, medžiagų degumas pagrindinės gaisrų priežastys, statybiniu medziagu degumas, zmoniu sauga statybose, cc qfjab konspektai referatas zmoniu sauga cprpt uecupt qw vyz causg=afqjcnefxk ytsk iocmfa htlqotbz asig =ul eq nk suhxciwhfa,s cduqfjac konspektai referatas zmoniu sauga mszmt k ccgo aw q yqcausg=afqjcnefxk ytsk iocmfa htlqotbz asig =fmlvh xjkhrm xdsqyw, gaisrų priežastys ir gesinimo būdai, renginių formos, tp search.

Paieška


bottom