top


Konspektai.com > Psichologija > Samprotavimas ir argumentavimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Samprotavimas ir argumentavimas. Referatas

(Psichologija. Referatas, 3 puslapiai, 10kB)
Darbe esantys žodžiai: Samprotaviams, kaip išvadų darymo procesas. Dedukcinis ir indukcinis samprotavimas. Psichologiniai samprotavimą veikiantys veiksniai. Euristinis samprotavimas. Kasdieniai tikimybiniai samprotavimai . Euristika. Analoginis samprotavimas. Argumentavimas. Nustatyti, ar yra pateikiamas argumentas. Pertvarkyti argumentą taip, kad jis būtų išreikštas aiškiai ir kad būtų galima pamatyti argumento žingsnius ir visą formą. Įvertinti argumentą nustatant, kas jame gerai, o kas blogai. Problemų (uždavinių) sprendimas. Problemos samprata. Dunker tyrimai. Modeliavimo metodo taikymas.
Darbo pavadinimas: Samprotavimas ir argumentavimas
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Referato dalykas: Psichologijos referatas
Parsisiųsta: 7 kartus.
Archyvo dydis: 10 kB
Bylos pavadinimas: samprotavimas_ir_argumentavimas.zip
samprotavimas_ir_argumentavimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: dedukcinis argumentavimas, kasdieniai tikimybiniai samprotavimai, euristika, samprotavimas argumentavimas,s ceiqfjad konspektai referatas samprotavimas ir argumentavimas bapit n niev qxd ts causg=afqjcneuki_vtmljdqm i iq ygwd dpgsig =uda edqasthckxlr um w, indukcinis argumentavimas, cf qfjah konspektai referatas samprotavimas ir argumentavimas etlft b_f qosyz nbwusg=afqjcneuki_vtmljdqm i iq ygwd dpgsig =l qpwhsvimcvytazuotna, samprotavimo rašinys pavyzdys, cdsqfjad konspektai referatas samprotavimas ir argumentavimas bzwt mb gx qp px causg=afqjcneuki_vtmljdqm i iq ygwd dpgsig =oj_sduuvzqft kl nnm rw, samprotavimo rasinys pavyzdys, argumentavimas referatas, indukcinės pastraipos pavyzdys, samprotavimo rasinys apie darba, argumentai samprotavimo rasiniui, dedukcinė rašinio struktūra, samprotavimo rasto darbas, indukcinis pastraipa, indukcine izanga, indukcinis samprotavimas, samprotavimo ra.

Paieška


bottom