top


Konspektai.com > Biologija > Imunine sistema
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Imunine sistema. Konspektas

(Biologija. Konspektas, 21 puslapių, 24kB)
Darbe esantys žodžiai: Imunitetas - organizmo gebėjimas apsaugoti savo vientisumą ir gyvybingumą nuo parazituojančių organizmų ir nuo biologinės kilmės nuodų. PMŽK - piešinys su adsorbcine fagocitoze. Cell-1196(23-1): Žmogaus limfoidiniai organai. Limfocitai susidaro čiobrialiaukėje ir raudonosiuose čiulpuose (geltoni), todėl jie vadinami pirminiais limfoidiniais organais. Po to limfocitai migruoja į antrinius limfoidinius organus (mėlyni), kur jie reaguoja su antigenais. Čia parodyta tik nedidelė dalis limfmazgių, nes, pvz. , jų daug yra odoje, plaučiuose. T limfocitai užtikrina ląstelinį imuninį atsaką. Suaugusio žmogaus raudonuosiuose čiulpuose, o vaisių kepenyse B limfocitai. Cell-1204(23-10): Pirminis ir antrinis antikūniniai atsakai. Panašiai imuninė atmintis pasireiškia ir per T limfocitus. Autoimunines ligas. Imunoglobulinais. Cell-1210(23-20): Antikūnų sužadinta fagocitozė. Antikūnais padengtas bakterijas lengvai fagocituoja makrofagai bei neutrofilai, nes jie turi receptorius, kuriais atpažįsta "kotus" antikūnų, kurie turi prisijungę lemtukus. Tokių antikūnų prisijungimas įjungia fagocitozę atliekančius citoskeleto persitvarkymus. Alergines. Geno susiuvimas iš atkarpų. Šią kombinatoriką iliustruojanti schema. Cell-1208(23-15): Antigeno ir antikūno susijungusių molekulių "raštai" priklauso nuo lemtukų skaičiaus antigeno molekulėje. Cell-1205(23-12): Imuninis pakantumas. Tamsus kailio lopas persodintas iš rudos pelės. Šis lopas prigijo ir laikosi daug savaičių, nes baltoji pelė padaryta pakanti rudosios pelės audiniams. Kai baltoji pelė buvo naujagimė, jai įšvirkštė rudosios pelės ląstelių. Ir baltosios pelės imuninė sistema tos rudosios pelės ląstelių nebelaikė svetimomis. EkoBakt-177: Botulino sandaros schema. 1 - abordažinis subvienetas, 2 - naikinantis subvienetas. Ląsteliniu imuniniu atsaku. Žudikės arba "Nukreipiame ugnį į save". Cell-1237(23-51): Viruso baltymų parengimas parodyti...
Vardas: Sonata
Darbo pavadinimas: Imunine sistema
Kategorija: Biologija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 21 [?]
Konspekto dalykas: Biologijos konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 24 kB
Bylos pavadinimas: imunine_sistema.zip
imunine_sistema.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imunine sistema schema, organizmu,s ccqqfjaa konspektai referatas imunine sistema lsht ubirop gsqjcmecqusg=afqjcnfqwjs phlxbaxpoxa hp hujrgsig =htcde e_ngv ajy w, imunine sistema referatas, imunitetas, schema fagocitozė, imunoglobulinai, ląstelinis imuninis atsakas, fagocitoze, imunine sistema, biologija sistema, makrofagai, biologines kilmes nuodai.

Paieška


bottom