top


Konspektai.com > Biologija > Skeletas ir raumenys
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Skeletas ir raumenys. Konspektas

(Biologija. Konspektas, 12 puslapių, 15kB)
Darbe esantys žodžiai: Tarpląstinė medžiaga. Ląstelės. Tankusis kaulinis audinys. Labai kietas, sunkus. Carola-148: Tankusis kaulinis audinys. A. Padidintas išilginis tankiojo kaulinio audinio pjūvis, kuriame matyti vidinės kraujagyslės, kanalai ir kiti vidiniai dariniai. B. Padidintas osteonas su lakūnomis ir kanalėliais. C. Padidintas octeocitas (kaulaląstė) lakūnoje. D. Osteono elektronmikroskopinė nuotrauka (padidinta 1000 kartų). Osteonais. Akytasis kaulinis audinys. Kaulai yra aktyvūs. Antkaulis. Ilgieji kaulai. Carola-151(6-7): Vaisiaus ir suaugusio žmogaus skeletų skirtumai. A. Ilgųjų kaulų galvutės (epifizės) ima susidaryti apie 5-ąją vaisiaus savaitę ir baigia formuoptis apie 10 vaisiaus savaitę. B. Suaugusiojo skelete augimo zonos visiškai sukaulėja 13-25 gyvenimo metais. Tuomet į vientisą kaulą suauga galvutės ir vamzdinės ilgųjų kaulų dalys. Šiais požymiais remiasi archeologijoje ir teismo medicinoje, kai pagal skeleto likučius reikia įvertinti žmogaus amžių mirties metu. Carola-157: Ilgojo kaulo augimas ir pertvarka. Augimo plokštelė yra kaulo augimo ilgyn vieta. Galvutė didėja kremzlei storėjant, o vidinei jo daliai kaulėjant. Perdirbta schema Carola-529 kombinuojant su žmogaus kūno piešiniu, kuriame pavaizduota skydliaukė, prieskydinės liaukos, kraujas, kaulinis audinys, inkstų kanalėliai ir plonosios žarnos. Momenėliais. Iliustracija su stuburo linkiais. Padaryti iliustraciją pagal Carola-212: Klubakaulį suidarantys kaulai. Carola-221: Kaip gyja lūžis. A. Plyšus antkauliui ir skilus kaului bei čiulpui prasideda kraujavimas. Pažeidimo vietoje per porą valandų susidaro krešulys. B. Į pažeista sritį įeina fibroblastai. Per keletą dienų susidaro gijimo gumbas. C. Kauladarės ląstelės sudaro naujas kaulines plokšteles, vėl sujungiančias atsiskyrusias kaulo dalis į vieną kaulą. Gumbo paviršiuje susiformuoja kremzlė. D. Kremzlę ir gijimo siūlės akytąją kaulinę medžiagą reikiamose vietose pakeičia tankioji kaulinė...
Vardas: Svaja
Darbo pavadinimas: Skeletas ir raumenys
Kategorija: Biologija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Konspekto dalykas: Biologijos konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 15 kB
Bylos pavadinimas: skeletas_ir_raumenys.zip
skeletas_ir_raumenys.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.89 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: raumenys konspektas, kaulai ir raumenys biologija, zmogaus skeleto kaulu pavadinimai,s ch qfjaj konspektai referatas skeletas ir raumenys lp dt jicsbptqaqpoxsusg=afqjcnhmmankdpkjlgoxudfxbao orqsgasig =vf ijvb gldqegi kbndug,s cg qfjaj konspektai referatas skeletas ir raumenys pfyxt k_nsie wa fbgusg=afqjcnhmmankdpkjlgoxudfxbao orqsgasig = bkklf hgbnjmwk qa, cgaqfjah konspektai referatas skeletas ir raumenys rr dt sqey_t qt nigkdwusg=afqjcnhmmankdpkjlgoxudfxbao orqsga, zmogaus raumenys pavadinimai ir foto, raumenis pavadinimai, žmogaus kaulų pavadinimai, raumenu pavadinimai griauciai, kaulu pavadinimai skeletas, skeletas ir kaulai su pavadinimais, zmogaus skeletas su pavadinimais ant jo, skeletas kaulu pavadinimai, stuburas raumenys biologija, tp search, skeletas su pavadinimais klubakaulis, zmogaus griauciu pavadinimai, biologija kaulu pavadinimai, skeletas ir jo kaulų pavadinimai, stuburo, skeleto kaulu pavadinimai.

Paieška


bottom