top


Konspektai.com > Informatika > Kompiuteriu tinklai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kompiuteriu tinklai. Konspektas

(Informatika. Konspektas, 6 puslapių, 8kB)
Darbe esantys žodžiai: Kompiuterių tinklai. Kompiuterių tinklas. Tinklų jungimo būdai. Vietinis tinklas. Vietiniu kompiuterių tinklu. Visuotinis tinklas. Visuotinis tinklas. Elektroninis paštas. Voratinklis. Informacijos srautams didėjant iškilo poreikis turėti ir peržiūrinėti Internete įvairių rūšių dokumentus. Taip atsirado Pasaulinis Voratinklis (angl. Www arba web). Jį sudaro hipertekstiniai (t. Y. Surišti tarpusavyje nuorodomis) dokumentai tinklalapiai. Naršyklėmis. Jei vienoje įstaigoje, pavyzdžiui, universitete, yra ne vienas, o keletas kompiuterių, tai neabejotinai jų vartotojams iškyla poreikis pasinaudoti informacija, esančia kitame kompiuteryje. Ką daryti tokiu atveju? Žinoma, galima įrašyti reikiamą informaciją į kurią nors išorinės atmintinės laikmeną ir pernešti į kitą kompiuterį. Tačiau jei reikalingų duomenų daug ir jų prireikia ne kartą per dieną jau nepatogu. Todėl ir kilo idėja kodėl gi nesujungus kompiuterių tarpusavyje? Šitaip buvo pradėta daryti 1960 metais JAV mokslinių tyrimų laboratorijose bei universitetuose kompiuteriai jungiami panaudojant esamas telefonų linijas. Kompiuterių tinklų pagrindinis privalumas keitimasis informacija. Pavyzdžiui, mokyklos kompiuterių kabinete pakanka turėti mokinių darbų duomenų bazę tik viename kompiuteryje (mokytojo) ir ja galės naudotis visi į tinklą sujungti kompiuteriai. Jei kompiuteriai yra toli vienas nuo kito, jiems sujungti galima panaudoti esamas ryšio priemones, pavyzdžiui, telefono laidus. Tačiau duomenys kompiuteryje yra koduojami vienaip Jūs jau žinote, diskrečiai, o perduodant juos ryšių kanalu, pavyzdžiui, telefono laidais, reikia koduoti kitaip tolydžiaisiais signalais. Todėl jungiant kompiuterius reikalingos papildomos sąsajos vertikliai (modemai), tinklo plokštės ir pan. (1 pav. ). Kabeliais ir telefono linijomis duomenys perduodami elektriniais impulsais, oru elektromagnetinėmis bangomis. Elektromagnetinės bangos sklinda tik tiesia...
Vardas: Henrika
Darbo pavadinimas: Kompiuteriu tinklai
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 6 [?]
Konspekto dalykas: Informatikos konspektas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 8 kB
Bylos pavadinimas: kompiuteriu_tinklai.zip
kompiuteriu_tinklai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: duomenu baze, kompiuteriu tinklo, ryšio tinklo, duomenų bazė,s cgaqfjad konspektai referatas kompiuteriu tinklai dke hmiixo gas pigcgusg=afqjcnfjqqkpfphml_l fm jqyjwqa g, mokyklos kompiuterinis tinklas, mokyklos kompiuteriniai tinklai, tp search, kompiuterių tinklai diplominiai darbai, kompiuteriu tinklai spargalke, kompiuteriniu tinklai spera, kompiuteriniai tinklai speros, kompiuterių tinklai konspektas, kompiuteriu tinklai konspektas, kompiuteriniai tinklai kategorija, mokyklos kompiuteriu tinklas, kompiuterių tinklų rūšis, kompiuteriniu tinklu spiera, kompiuteriu tinklai diplominiai, komp tinklų rūšys, kompiuteriniu tinklu rusys, tinklu rusys, tinklu konspektas, kompiuteriu tinklu spera, kompiuteriu tinklas, kompiuteriu tinklu rusis, kompiuterių tinklai tinklų rūšys, informatiku tinklas, kompiuteriu tinklu tipai, į visuotinį tinklą kompiuteriai jungiami, kompiuteriniai tinklai konspektas, kompiuterių tinklų tipai, kompiuteriu tinklai konspektai.

Paieška


bottom