top


Konspektai.com > Informatika > Integruota programine iranga
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Integruota programine iranga. Konspektas

(Informatika. Konspektas, 5 puslapių, 8kB)
Darbe esantys žodžiai: Integruota programinė įranga. 1 lentelė. 2 lentelė. Tai taikomųjų programų paketas, kuriame yra keletas modulių, įgalinančių atlikti įvairius darbus, pvz. , ruošti dokumentus, valdyti duomenų bazę, atlikti skaičiavimus elektronine lentele ir kt. Naujausių integruotų paketų privalumai. Vieno tipo vartotojo sąsaja. Vienoda bendros paskirties užduočių vykdymo metodika (failų tvarkymas, redagavimas, siuntimas elektroniniu paštu ir kt. ,. Priemonės dirbti Internete. Apžvelgsime plačiausiai naudojamus taikomųjų programų integruotus paketus, apimančius tekstų rengimo, elektroninių lentelių, duomenų bazių valdymo sistemų, grafinių (prezentacijos) paketų ir kt. Programinę įrangą. Šiuo metu yra trys pagrindinės pasaulinės kompanijos, dirbančios ir besivaržančios dėl šios įrangos kūrimo: Microsoft, Corel ir Lotus. 1 lentelėje pateikta integruotų paketų suvestinė. Microsoft Office Corel Office Professional Lotus Smart Suite Tekstų ruošimo įranga. Word word perfect word pro skaičiuoklė. Excel. Quatro Pro 1-2-3 Duomenų bazių valdymo sistema. Access. Paradox. Approach Grafinė (prezentacijų) įranga. Power Point. Presentations Frealance Graphics Asmeninės informacijos ir dalykinio planavimo įranga. Outlook Info Central. Organizer Kompiuterijos žurnale pateikti minėtų trijų firmų naujausių raštinės paketų tyrimų duomenys. Šeši PC World žurnalo ekspertai palygino paketų kainas ir teksto redaktorių, elektroninių lentelių, duomenų bazių, prezentacijų ruošimo programų, asmeninės informacijos organizatorių bei integracijos galimybes. Autoriai ne tik palygino paketus, bet ir vertino, ar jie turi naujų, iš tiesų naudingų savybių, dėl kurių vertėtų juos įdiegti. Buvo sukurta formali vertinimo taškais sistema, siekiant palyginti kiekvienos programos svarbiausias savybes. 2 lentelėje pateikta paketų naudingumo ir našumo tyrimų suvestinė. Našumo tyrimą atliko PC World testavimo centras. Kaip matyti iš 2 lentelės, aiškaus laimėtojo nėra, tačiau...
Vardas: Kostas
Darbo pavadinimas: Integruota programine iranga
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Konspekto dalykas: Informatikos konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 8 kB
Bylos pavadinimas: integruota_programine_iranga.zip
integruota_programine_iranga.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: microsoft, prezentacijos, duomenu baziu, office, duomenų bazė,s chwqfjacodi konspektai referatas integruota programine iranga weumt zmmzaswavxs wbausg=afqjcngapisxhp rfswe mvhv vo_yjtqwsig =m xcba wq fjpber ncjg, taikomuju tyrimu metodika, integruota programine iranga, tp search, integruota informatika, integruota pc programine iranga, ketus, rinkodaros tyrimu anketu skaiciuokles, paradox firmų įranga, excel, access, lentele.

Paieška


bottom