top


Konspektai.com > Informatika > Antivirusine programine iranga
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Antivirusine programine iranga. Konspektas

(Informatika. Konspektas, 7 puslapių, 8kB)
Darbe esantys žodžiai: Antivirusinė programinė įranga. Kovai su virusais pasitelkiamos specialios programų sistemos, kurios dažniausiai vadinamos antivirusinėmis programomis. Pagal veikimo būdą ir atliekamas funkcijas į antivirusinės sistemos sudėtį įeinančios programos gali būti skirstomos į tokias pagrindines grupes. Programos - detektoriai (skeneriai). Jos suteikia galimybę rasti failus, kurie užkrėsti kokiu nors žinomu(ais) virusu(ais). Detektoriai tik aptinka virusą, bet nuo jo neišgydo. Virusas gali būti randamas pagal parašą, t. Y. , kaip minėjome, pagal jam būdingų baitų kombinaciją. Todėl šiose programose yra virusinių parašų bankas. Banko sudėtis apsprendžia aptinkamų virusų rūšis ir jų skaičių. Be to, kai kuriems virusams surasti gali būti pasitelkiama vadinamoji euristinė analizė. Tai rinkinio taisyklių, apibrėžiančių virusus, panaudojimas jiems lokalizuoti. Detektoriai gali tikrinti nurodytus diskus ar failus. Daugelis jų turi užkrėstų failų naikinimo priemones. Dirbant su programomis detektoriais, reikia jas reguliariai (bent kas 1-3 mėnesius) atnaujinti, t. Y. , dirbti su konkrečios programos paskutine versija, galinčia aptikti ir naujai pasirodžiusius virusus. Taip veikiančios antivirusinės programos pavyzdžiu galėtų būti sistema Doctor Web, naudojanti virusams rasti ir jų parašą, ir euristinę analizę. Jos virusinių parašų banke yra keli tūkstančiai parašų, o euristinėje analizėje galimi trys lygiai: minimalus, optimalus ir patikimiausias. Dokumentacijoje rašoma, kad testuojant nežinomus virusus Doctor Web efektyvumas yra 72% (patikimumo lygis, t. Y. , procentas aptiktų iš visų pateiktų testavimui virusų) minimaliu lygiu, 80% - optimaliu bei 82-90% - patikimiausiu. Tačiau bendras sistemos efektyvumas, specialistų teigimu, neviršija 50%. Maždaug kas mėnesį pateikiama nauja šios sistemos versija. Doctor Web vartotojai dažniausiai moka jos metinės prenumeratos mokestį (apie kelis šimtus...
Vardas: Ilona
Darbo pavadinimas: Antivirusine programine iranga
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Konspekto dalykas: Informatikos konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 8 kB
Bylos pavadinimas: antivirusine_programine_iranga.zip
antivirusine_programine_iranga.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

8
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: sija, programinė įranga, referatas antivirusine programine iranga, bta antivirusine, virusu, antivirusines programos, antivirusine programine iranga referatas, antivirusine programine įranga referatas, efektyvumas.

Paieška


bottom