top


Konspektai.com > Informatika > Operacines sistemos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Operacines sistemos. Konspektas

(Informatika. Konspektas, 4 puslapių, 6kB)
Darbe esantys žodžiai: Operacinės sistemos. Plačiau naudojamos OS. Operacinė sistema valdo kompiuterio darbą, kartu atlikdama vartotojo ir kompiuterio tarpininko vaidmenį. Vienas pagrindinių bet kuriai OS keliamų uždavinių kuo efektyviau panaudoti skaičiavimo resursus - kompiuterio techninę ir programinę įrangą bei skaičiavimų laiką. OS vienareikšmiškai apibrėžti sunku, todėl nurodysime pagrindinius jos atliekamus veiksmus. Valdo vartotojo taikomąsias programas. Valdo duomenų perdavimą tarp įvairių kompiuterio įtaisų bei tarp įvairių programų. OS naudojimas supaprastina ir naujų programų rašymą, nes vartotojui nereikia rūpintis specifinėmis techninės įrangos savybėmis (pvz. , kuriame disko sektoriuje ar takelyje bus saugomi jo duomenys ar programos, į kurią atminties vietą jie bus įrašyti atlikimui, ir t. T. ). Jau iš pagrindinių funkcijų sąrašo matyti, kad OS gali būti traktuojama kaip giliausias (t. Y. Arčiausiai aparatūros) programinės įrangos sluoksnis. Jos komandos valdo ir koordinuoja kitas programinės įrangos dalis, taip pat techninę įrangą. Tik įjungus kompiuterį, pagrindinė OS dalis įvedama iš disko į pagrindinę atmintį ir išlieka ten iki pat kompiuterio išjungimo. Todėl ši OS dalis vadinama rezidentine. Be jos vadinamųjų vidinių komandų kompiuteris atrodytų panašus į lenktyninį automobilį be kuro ir vairuotojo. O kas tada spręstų, kur ir kokiu greičiu važiuoti? Jau minėta, kad pirmosios OS pradėtos kurti 6-tojo dešimtmečio pabaigoje. Tuo metu pagrindinis OS uždavinys buvo automatizuoti paketu vadinamojo užduočių srauto vykdymą. Didelę įtaką paketinio apdorojimo principų populiarinimui turėjo 1965m. Firmos IBM sukurta OS/ Ši OS ne tik palengvino operatorių darbą, bet ir leido iškart, lygiagrečiai vykdyti keletą užduočių. Pradėjus vartoti ryšiams su kompiuteriais dialogines priemones, tapo aktuali darbo laiko paskirstymo iš karto keliems vartotojams problema. Tokie principai realizuoti OS THE (1967m. ) ir Multics (1964-70m. ). Pastarosios sistemos pagrindu firmoje Bell Telephone...
Vardas: Patricijus
Darbo pavadinimas: Operacines sistemos
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 4 [?]
Konspekto dalykas: Informatikos konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 6 kB
Bylos pavadinimas: operacines_sistemos.zip
operacines_sistemos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: kompiuteris, programinė kompiuterio įranga, operacines sistemos konspektai,s ccuqfjaa konspektai referatas operacines sistemos zgevt xqaoix wbkqsgbbausg=afqjcnemla aidnzdsau lf qh j flq, tp search,s cfcqfjag konspektai referatas operacines sistemos qc t_mwfoqq qwbhzmafqjcnemla aidnzdsau lf qh j flqsig =v rinfgpfy ipvovxchz_q, operacines sistemos kurimas mitasiunas, o konspektai, operacines sistemos konspektas, mitašiūnas konspektas, operacines sistemos referatai, os konspektai mitasiunas, mitasiunas os, operacinės sistemos konspektas mitasiunas, operacinės sistemos konspektas mitasiunas, os uzdaviniai mitasiunas, os konspektai mitašiunas, mitasiunas konspektai os, operacinė sistema, operacinių sistemų referatai, operacinės sistemos konspektas, operacines sistemos mitasiunas, operacines sistemos spera, mitašiūnas konspektai operacines sistemos, operacines sistemos referatas, dia programa, mitasiunas operacines sistemos, mitasiuno kospektai, tp, mitasiunas konspektai.

Paieška


bottom