top


Konspektai.com > Psichologija > Homogeninio ir heterogeninio triukšmo įtaka veiklos efektyvumui
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Homogeninio ir heterogeninio triukšmo įtaka veiklos efektyvumui. Tyrimas

(Psichologija. Tyrimas, 10 puslapių, 38kB)
Darbe esantys žodžiai: Dėmesys – tai savita ir sudėtiga psichikos savybė, susitelkti į vieną ar kelis objektus. Jis tarsi filtras, kuris išrenka reikalingus išorinius poveikius ir signalus. Bet koks pažinimo procesas yra nukreiptas į tam tikrą objektą, kuris juose atsispindi {2}. Be dėmesio neįmanomas normalus žmogaus egzistavimas, be jo negalėtume mokytis nes nieko nepastebėtume ir neprisimintume, nejaustume jokių išorinių ar vidinių poveikių, būtume paprasčiausios bežadės būtybės. Temperamentas ir charakteris Asmenybės kryptingumas Emocijos. triukšmo intensyvumo METODIKA REZULTATAI Bandymo metu gautų rezultatų lentelė Sudėčių kiekio dinamikos grafikas. Kiekvienos serijos metu padarytų klaidų kiekis REZULTATŲ APTARIMAS Šiuo bandymu mėginsime išsiaiškinti kaip įvairūs faktoriai veikia mūsų atliekamos veiklos efektyvumą. Kaip jau minėta įvade, kadangi žmogaus atliekamo darbo kokybė tiesiogiai priklauso nuo dėmesio: kuo mažiau susikaupiame ties darbu, tuo blogiau ir neefektyviau jis atliekamas; tai galima sakyti, kad tirsime kaip įvairūs faktoriai įtakoja mūsų dėmesio sukaupimą.
Darbo pavadinimas: Homogeninio ir heterogeninio triukšmo įtaka veiklos efektyvumui
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Tyrimas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Tyrimo dalykas: Psichologijos tyrimas
Parsisiųsta: 11 kartų.
Archyvo dydis: 38 kB
Bylos pavadinimas: homogeninio_ir_heterogeninio_triuksmo_itaka_veiklos_efektyvumui.zip
homogeninio_ir_heterogeninio_triuksmo_itaka_veiklos_efektyvumui.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: homogeninio heterogeninio, homogeninio ir heterogeninio triuksmo poveikis veiklos efektyvumui,s cc qfjaa konspektai referatas homogeninio ir heterogeninio triuksmo itaka veiklos efektyvumui dptt_ de hlswaiypckagusg=afqjcnfrbpgwugp pzhd fnadccqrsisngsig =jissfsyrwkzh qhwpcs a, triukšmo itaka darbo efektyvumui, homogeninis dėmesys, heterogeninis ir homogeninis triukšmas, heterogeninio ir homogeninio triuksmo itaka veikos efektyvumui, heterogeninio ir homogeninio triuksmo itaka, cceqfjaa konspektai referatas homogeninio ir heterogeninio triuksmo itaka veiklos efektyvumui amt _boyhb qslxs dausg=afqjcnfrbpgwugp pzhd fnadccqrsisng, demesio, triuksmas psichologija, homogeninio ir heterogeninio triukšmo įtaka, heterogeninis homogeninistriukšmas, homogeninis ir heterogeninis triukšmas, homogeninio ir heterogeninio triuk mo, hemogeninis ir homogeninis triukšmas, homogeninis triuksmas, triukšmas homogeninis ir heterogeninis, tp search, heterogeninio ir homogeninio triukšmo įtaka veiklos efekty

Paieška


bottom