top


Konspektai.com > Medicina > M cholinoblokatoriai atropino grupe
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

M cholinoblokatoriai atropino grupe. Konspektas

(Medicina. Konspektas, 6 puslapių, 11kB)
Darbe esantys žodžiai: 44) M-cholino blokatoriai (atropino grupė). Klasifikacija ir farmakokinetika. Atropino farmakokinetika. Atropinas. Kitų muskarininių blokatorių farmakokinetika. Atropinas. Veikimo mechanizmas. Muskarininiai blokatoriai veikia kaip konkurenciniai farmakologiniai antagonistai. Poveikis. Periferinis. CNS. Klinikinis panaudojimas. CNS. Akis. Bronchai. Žarnynas. Šlapimo pūslė. Org. Sistema. Vaistas. Indikacija. Toksiškumas. Tradicinis atropino toksiškumo memo. Numanomi antimuskarininiai efektai. Nenumanomi efektai (pagal periferinį autonominį poveikį). CNS. Poveikis širdies ir kraujag. Sistemai. Kontraindikacijos. Anticholinerginiai vaistai. Antimuskarininiai antinikotininiai. M1-selektyvūs neselektyvūs. Miorelaxantai. Tik keletas selektyvių muskarininių antagonistų pasiekė klinikinius bandymus JAV > visi dabar vartojami JAV vaistai neselektyvūs. Šitie blokatoriai toliau gali būti klasifikuojami pagal organą-taikinį klinikoje (pvz. , CNS, akis, bronchai, urogenitalinis ar viršinamasis traktai). Vaistai vartojami dėl jų poveikio CNS ar akyje turi būt gerai tirpūs riebaluose, kad pereitu lipidinius barjerus. Šitos savybės pagrindinis apsprendžiantis kriteriju yra pastoviai įktautos (ketvirtinės) aminogrupės buvimas ar nebuvimas vaisto molekulėje > turinčios krūvį molekulės yra labiau poliškos ir dėlto yra mažiau tikėtina, kad jos praeis lipidinius barjerus kaip hematoencefalinį ar akies rgeną. Daugely audinių antimuskar. Preparatai kur kas efektyviau blokuoja egzogeninius cholinomimetikus nei endogeninį Ach. Atropinas yra labai selektyvus M receptoriams. Poveikis CNS yra mažiau nuspėjamas. Vartojant terapines dozes yra stebima sedacija, jūros ligos susilpnėjimas, kai kurių Parkinsono ligos simptomų šalinimas. Musk. Blokatoriai tap pat gali būti vartojami sumažinti žarnyno spazmams ir pagreitėjusiai peristaltikai sumažinti esant praeinančioms(transient) diarėjoms, bet opioidai, kaip Diphenoxylatum, yra žymiai efektyvesni. ...
Vardas: Marcelė
Darbo pavadinimas: M cholinoblokatoriai atropino grupe
Kategorija: Medicina
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 6 [?]
Konspekto dalykas: Medicinos konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 11 kB
Bylos pavadinimas: m_cholinoblokatoriai_atropino_grupe.zip
m_cholinoblokatoriai_atropino_grupe.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: sirdies ligos, antimuskarininiai efektai,cholino blokatorių poveikis, atropinas veikimo mechanizmas, cholinoblokatoriu klasifikacija, sedacija,s cccqfjaa konspektai referatas cholinoblokatoriai atropino grupe x_ xt zcn tp qtf kyqdwusg=afqjcngqm tzmcfz sgndphbdto dkvgsig =y qn obzbmt rcedoitmnw, cdyqfjac konspektai referatas cholinoblokatoriai atropino grupe j twt qckfp qtahaiafqjcngqm tzmcfz sgndphbdto dkvgsig =txe zg oagemugi klevtg, muskarininis poveikis,cholino blokatorių veikimas, cholino blokatoriai veikimas, tp search,cholino blokatoriu preparatas, atropino veikimo mechanizmas, atropinas vaistai, miorelaxantai, uab pereitus grupe, ligos, atropinas chemines savybes, atropino grupe, selektyvūs chlonoblokatoriai, atropinas sirdies vaistas,cholinoblokatoriu poveikis sirdziai, m cholinoblokatoriais, cholino blokatoriu klasifikacija, uzimtuma apsprendziantys kriterijai, cholinoblokatoriu mechanizmas, užimtumą apsprendžiantys kriterijai.

Paieška


bottom