top


Konspektai.com > Teisė > Baudžiamoji teisė specialioji dalis 2001m
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Baudžiamoji teisė specialioji dalis 2001m. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 44 puslapiai, 102kB)
Darbe esantys žodžiai: Baudžiamosios teisės specialioji dalis ir jos sistema. Baudžiamosios teisės specialiosios dalies samprata. Baudžiamosios teisės bendrosios ir specialiosios dalių vienybė. Baudžiamosios teisės specialiosios dalies sistema ir jos sudarymo principai. Naujo lietuvos respublikos baudžiamojo kodekso specialiosios dalies sistema. Nusikaltimų kvalifikavimo pagrindai. Baudžiamosios teisės bendrosios ir specialiosios dalių normos, naudojamos kvalifikuojant nusikaltimus. Baudžiamosios teisės specialiosios dalies normų konkurencija. Normų konkurencijos rūšys. Normų apimties konkurencija. Nusikaltimas žmonijai ir žmoniškumui. Genocido samprata ir požymiai. Sąrašas baigtinis!. Subjektas. Subjektyvioji pusė. Okupuotos valstybės civilių trėmimas. Karo nusikaltimų ir genocido panašumai ir skirtumai. Marodieriavimas. Antivalstybinių organizacijų (ao)kūrimas ir aktyvus dalyvavimas jų veikloje.
Darbo pavadinimas: Baudžiamoji teisė specialioji dalis 2001m
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 44 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 102 kB
Bylos pavadinimas: baudziamoji_teise_spec_dalis_2001.zip
baudziamoji_teise_spec_dalis_2001.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: lietuvos teisė sistema, baudžiamosios teisės samprata, organizaciju rusys, baudžiamosios teisės specialioji dalis jos sist, teisės samprata, okupuotos valstybės civilių trėmimas konspektas, baudžiamosios teises specialioji dalis, baudžiamoji teise specialioji dalis, okupuotos valstybės civilių trėmimas, baudžiamoji teisė specialioji dalis, Baudžiamoji teisė specialioji dalis, baudžiamosios teisės specialioji dalis jos, site konspektai.

Paieška


bottom