top


Konspektai.com > Teisė > Arbitražas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Arbitražas. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 56 puslapiai, 50kB)
Darbe esantys žodžiai: Teisinė arbitražo prigimtis. Arbitražas ir kiti alternatyvūs ginčų sprendimo būdai. Arbitražo samprata. Arbitražo rūšys. Arbitražo teisė. Privatūs arbitražo teisės šaltiniai. Taikytina teisė. Arbitražinis susitarimas. Arbitražinio susitarimo esmė ir rūšys. Arbitražinio susitarimo turinys. Arbitražo teismo formavimo tvarka. V tema. Arbitražo procesas. Arbitražo proceso principai. Arbitražo proceso stadijos. Įrodymai arbitražo procese. Proceso dalyviai. Arbitražo išlaidos. Arbitražo sprendimas. Arbitražo sprendimas. Bylos pabaiga nepriimant sprendimo. Užsienio arbitražo sprendimų pripažinimas ir vykdymas. Pagrindas ne tik turi formaliai egzistuoti, bet ir pats pažeidimas turi būti esminis. Arbitražas tai vienas iš alternatyvių ginčų sprendimo būdų. Be arbitražo, kiti alternatyvūs ginčų sprendimo būdai yra. Arbitražas yra pats populiariausias iš visų alternatyvių ginčų sprendimo būdų. Kai kuriose valstybėse komerciniai ginčai daugiausia ir yra sprendžiami arbitraže, o ne teisme. Pvz., Olandijoje apie 80% verslo ginčų yra sprendžiami būtent arbitraže. Lietuvoje arbitražas žengia pirmuosius žingsnius. Pvz., arbitražinis teismas prie Tarptautinių Pramonės ir Prekybos Rūmų Lietuva 2001 metais išnagrinėjo 20 bylų. Arbitražas atsirado kaip alternatyva teismo procesui. To priežastis buvo egzistuojantys teismo proceso trūkumai, dalis kurių buvo labai dideli. Pagrindiniai teismo proceso trūkumai. Formalizmas. Visas teismo procesas yra detaliai sureglamentuotas teisės normomis. Yra labai formalių reikalavimų, kurių laikytis privaloma. Bylos dažniausiai pralaimimos vien dėl formalių taisyklių nesilaikymo. Ilgi bylinėjimosi terminai. Tiek formalizmas, tiek ilgi terminai yra labai nepalankūs verslininkams, todėl imta ieškoti naujų ginčų sprendimo būdų. Lietuvoje teismo procesas pirmoje instancijoje vidutiniškai užtrunka apie 8-12 mėnesių, o arbitražinis procesas apie 2...
Vardas: Vilma
Darbo pavadinimas: Arbitražas
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 56 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 16 kartų.
Archyvo dydis: 50 kB
Bylos pavadinimas: arbitrazas.zip
arbitrazas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: verslo teises, teisės esė, teisės šaltiniai, prekybos rūšys, verslo teisės samprata, arbitra C BDas, prekybos rusys, teismo proceso rusys, teismo sprendimu, proceso sprendimu vykdymas, arbitrazo pagrindiniai principai, prigimtis, arbitražo proceso stadijos, arbitrazas konspektai, arbitraŽas, arbitražas ir taikytina teisė, komerciniai ginčai, pripažinimas, proceso rusys, pagrindiniai teises principai, taikytina teisė arbitražo procese, arbitražo proceso principai, kaip atsirado arbitrazas, konspektas arbitrazas, arbitrazo konspektas, išlaidos, komercinių ginčų pavyzdys, bylos uzbaigimas nepriimant sprendimo del ginco esmes, arbitražo trūkumai, arbitražas su olandijos įmone, arbitražinio susitarimo esmė, arbitrazas referatas, arbitražas referatas, islaidos, arbitrazo trukumai, teismas, arbitražo teisės, arbitrazas referatai, verslo teise arbitraze, alternatyvūs ginčų sprendimo būdai lietuvoje, bylos užbaigimas nepriimant sprendimo.

Paieška


bottom