top


Konspektai.com > Teisė > Valstybės tarnyba atsakymai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Valstybės tarnyba atsakymai. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 29 puslapiai, 27kB)
Darbe esantys žodžiai: Viešojo administravimo modelis pagal valstybės tarnybos ir viešojo administravimo įstatymus. Pateikite savo nuomonę. Lietuvos vyriausiojo teismo nutartis Sereikos byloje dėl policininkų darbo grafiko, kai buvo dirbami viršvalandžiai poilsio ir švenčių dienomis. Parašykite Konstitucinio teismo 2004 metų nutarimo formuluotes ir kaip jis paaiškino: politikos ir viešojo valdymo atskyrimą; vieningos valstybės tarnybos modelį. Politikos ir viešojo valdymo atskyrimas. Vieninga valstybės tarnyba. II. Valstybės tarnautojo priėmimas į darbą pagal valstybės tarnybos įstatymą. Į karjeros valstybės tarnautojo pareigas priimama: konkurso būdu; be konkurso. Asmuo, konkurso būdu priimamas į karjeros valst. Tarnautojo pareigas, egzaminuojamas raštu (testas) ir žodžiu (pokalbis). Pokalbio metu patikrinami asmens gebėjimai atlikti valstybės tarnautojo pareigybės aprašyme nustatytas f-jas. Į karjeros valst. Tarnautojo pareigas priimamam asmeniui netaikomas reikalavimas turėti valst. Tarnybos stažą, išskyrus kitų įst. Nustat. Atvejus. Be konkurso į laisvas karjeros valstybės tarnautojo pareigas g. B. Priimami buvę karjeros valstybės tarnautojui (išskyrus karjeros valstybės tarnautojus, kuriems suėjo 62 metai ir 6 mėnesiai), atleisti iš pareigų dėl pareigybės panaikinimo (6 mėnesius nuo atleidimo dienos). Jeigu tokių asmenų yra du ir daugiau, jie egzaminuojami žodžiu (pokalbis). Jeigu tokių asmenų yra du ir daugiau, jie egzaminuojami žodžiu (pokalbis). Priėmimas į politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojų pareigas. Priėmimas į įstaigų vadovų pareigas. Priimama konkurso būdu ar įst. Nustatytais atvejais politinio (asmeninio) pasitikėjimo pagrindu. Pakaitinių valstybės tarnautojų priėmimas. Songailos byla. Pareigūno vardo pažeminimas kas tai yra? Ar šioje byloje svarbūs: objektas, objektyvioji pusė, subjektas, subjektyvioji pusė –kaip baudžiamojoje byloje; ar galimi operatyviniai įrodymai? Pareigūno vardo pažeminimas pgl Vidaus tarnybos statutą...
Vardas: Švitrigaila
Darbo pavadinimas: Valstybės tarnyba atsakymai
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 29 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 27 kB
Bylos pavadinimas: valstybes_tarnyba_atsakymai.zip
valstybes_tarnyba_atsakymai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.89 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: teismo nutartIs, priėmimas valstybės tarnybą, valstybes tarnyba konspektas, valstybės tarnautojo pareigybės,s cgwqfjaj konspektai referatas valstybes tarnyba atsakymai icvrt xtolop axh bgusg=afqjcnhl pifewictghpa rykk gcgt w, konkurso ivalstybes tarnyba testai, viesojo administravimo subjektas,s cc qfjaboao konspektai referatas valstybes tarnyba atsakymai tis hqfnhjtqa ozjzdausg=afqjcnhl pifewictghpa rykk gcgt wsig =xvtcynihpeos mjyxcsua, priėmimas pakaitiniu valstybės tarnautoju, valstybes tarnautoju atsakymai, egzaminas rastu pokalbyje del valstybes tarnybos, konspektas valstybės tarnybos testui, pokalbis į valstybės tarnybą, valstybės tarnautojas į darba be konkurso, konkursu i valstybes tarnyba testai, priėmimas į darba konkurso būdu, testu i valstybes tarnautojus atsakymai, priemimas atleidimas valstybes tarnyba, vieninga valstybes tarnyba, vieningos valstybes tarnyba lietuvoje, priėmimas į valstybės tarnautojų pareigas, pareigūno vardo pažeminimas tai, valstybes tarnyba darbas.

Paieška


bottom