top


Konspektai.com > Psichologija > Mokymo ir psichologinio matavimo principai ir evoliucija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Mokymo ir psichologinio matavimo principai ir evoliucija. Konspektas

(Psichologija. Konspektas, 56 puslapiai, 163kB)
Darbe esantys žodžiai: Gabumų matavimas. Standartizuotas akademinių pasiekimų matavimas. Pomėgių, nuostatų ir vertybių įvertinimas. Asmenybės bruožų įvertinimas. Studentų progreso bei programų įvertinimas. Vertybės ir mokymasis. Keletas individualių intelekto testų pavyzdžių. Diskriminacijos indekso. Kriterijai standartizuotų testų pasirinkimui ir įvertinimui. Matavimų patikimumas. Sprendimų priėmimas. Rezultatų įvertinimo apibendrinimas ir pranešimas. Sprendimų priėmimas. Informacijos rinkimo priemonių konstravimas ar jų parinkimo procedūros. Checklists ir vertinimo skalių konstravimas. Vertinimo skalių (rating scales) sudarymas. Klausimynų (questionnaires), interviu ir sociometrinių priemonių kūrimas. Sociometrinių priemonių sudarymas. Testų sudarymas. Dažnai pasitaikančios klaidos. Mokytojų sudarytų testų įvertinimas. Standartizuotų testų pasirinkimas. Klasei pateikiamo testo sudarymo principai ir metodai. Apribojimas, apibrėžimas ir testo turinio pasirinkimas. Apybraižos tipo testai. Objektyvūs, tiksliniai testai. Testo sudarymas ir kopijavimas. Rezultatų naudojimas. Problemos identifikavimas elgesio terapijoje. Kontrsąlygojimas. Sisteminga desensibilizacija. Planavimas. Mokomųjų programų įvertinimas. Mokomosios programos įvertinimo supratimas. Mokomųjų programų kokybės nustatymas. Formuojamasis įvertinimas. Apibendrinamasis įvertinimas. Programos rezultatų. Programos indėlių ir procesų platus aptarimas. Skirtingos įvertinimo modelių rūšys. Rezultatų (outcomes) patikslinimas (tikslus apibūdinimas) ir patikrinimas. Klasės indėlių ir procesų apžvelgimas. Grįstų testų kokybės įvertinimas. Įvertinimo procedūros atlikimas. Rekomendacijos, atliekant formuojamąjį įvertinimą. Eksperimentinės bei lyginamosios grupės sudarymas. Rekomendacijos, atliekant „ex post facto“ įvertinimą. Profesinio rengimo programų įvertinimas: tipiškas pavyzdys. Problemos ir patarimai. Elgesio problemų valdymas. Distancinis mokymas. Vertybės ir vertybių sistemos. Vertybių ir vertybių sistemų funkcijos. Vertybių sistemos kaip bendri planai konfliktui spręsti ar sprendimui priimti. Ar vertybės yra objektyvios, ar subjektyvios. Vertybių dimensijos. Vertybes (jei kartais neužtektų natalijos, mat pasakyta apie vertybes ruoštis abiems grupėms). Kokia medžiaga gali būti panaudojama taikant vertybių lapo metodą. Sprendimo ieškantis intervju.
Darbo pavadinimas: Mokymo ir psichologinio matavimo principai ir evoliucija
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 56 [?]
Konspekto dalykas: Psichologijos konspektas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 163 kB
Bylos pavadinimas: mokymo_psichologinio_matavimo_principai_evoliucija.zip
mokymo_psichologinio_matavimo_principai_evoliucija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: asmenybės įvertinimas, nuostatų įvertinimas, studentų progreso, sprendimu valdymas, studentu, testai evoliucija, psichologija vertybiu testas, asmenybės vertybės, vertybių pasirinkimas, asmenybes ivertinimas,s cgcqfjae konspektai referatas mokymo ir psichologinio matavimo principai ir evoliucija xcgvt qkfjhhtaa j xbausg=afqjcnhpiclmzrsy nmk cavhhovl cfggsig =plribfueecvg hrleqww q, tps, psichologinis matavimas, evoliucijos psichologija, cd qfjad konspektai referatas mokymo ir psichologinio matavimo principai ir evoliucija fkfut_t kyxq qtgwrxl afqjcnhpiclmzrsy nmk cavhhovl cfggsig = p_pvkkqfzrm yhrtchctw, tp search, testu sudarymas vertinimas, evoliucinės psichologijos konspektai, psichologinis testavimas konspektas, mokymosi stiliaus testas, testo sudarymo metodai, skaliu sudarymas, testu sudarymo būdai, testu sudarymas, kas yra vertybes, psichologinių testų kūrimas, diskriminacijos indekso esme testavime, mokymosi stiliaus nustatymas.

Paieška


bottom