top


Konspektai.com > Teisė > Apeliacinis teismas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Apeliacinis teismas. Diplominis

(Teisė. Diplominis, 41 puslapis, 45kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Apeliacija priimtų pirmosios instancijos. Teismo sprendimų peržiūrėjimo forma. Apeliacinio proceso principų ypatumai ir reikšmė. Draudimas išeiti už apeliacinio skundo ribų. Draudimas priimti blogesnį sprendimą apeliantui. Naujų įrodymų pateikimo draudimas. Draudimas apeliaciniame skunde kelti naujus reikalavimus. Parašyti iš ck dėl delspinigių. Išvados. Literatūros sąrašas. Norminė literatūra. Teismų praktika. Specialioji literatūra. Priedai. Pagrindinės apeliacinio proceso naujovės. Lyginant su 1964 m. Redakcijos cpk. Šalys privalo. Atkūrus apeliacijos institutą Lietuvoje, pirmosios instancijos teismų neįsiteisėję sprendimai apeliacine tvarka skundžiami ir nagrinėjami apeliacinėje instancijoje nuo 1995 m. Sausio 1 d. Lietuvos civilinio proceso teisės mokslininkai analizavo apeliacinį procesą reglamentuojančių normų turinį, būta nemažai teisinių diskusijų dėl pačios apeliacinio proceso esmės. Atsižvelgiant į apeliacinio proceso problemas, trūkumus bei neaiškumus, iškilusius teismų praktikoje taikant nuostatas, reglamentuojančias apeliacinį procesą, įstatymų leidėjas, patvirtindamas naująjį Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodeksą (toliau tekste CPK), šį institutą iš dalies reformavo. Dabar galiojančiame CPK apeliacija priimtų pirmosios instancijos teismo sprendimų ir nutarčių peržiūrėjimo forma, suprantama kaip jau priimto ir realiai egzistuojančio pirmosios instancijos teismo sprendimo teisėtumo ir pagrįstumo kontrolė (revisio prioris instantiae), o ne bylos nagrinėjimo iš esmės perkėlimas iš pirmosios instancijos teismo į apeliacinę instanciją. Didelę įtaką apeliacinio proceso reformai turėjo ir nauji civilinio proceso principai, kurių nebuvo iki tol galiojančiame civiliniame procese (toliau tekste 1964 m. Redakcijos - proceso ekonomiškumo ir koncentracijos principas, reiškiantis kad byla tiek šalių, tiek bylą nagrinėjančio teismo pareigą rūpintis, kad byla būtų teisingai išnagrinėta jau pirmojo teismo posėdžio...
Vardas: Petras
Darbo pavadinimas: Apeliacinis teismas
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Diplominis
Puslapių skaičius: 41 [?]
Diplominio dalykas: Teisės diplominis
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 45 kB
Bylos pavadinimas: apeliacinis_teismas_diplominis.zip
apeliacinis_teismas_diplominis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: problemas, įrodymų, teisės esė, draudimas lietuvoje, civilinio proceso teises principu reikšme, civilinio proceso teises esme, pavyzdys rašyti apeliacini, apeliacija civiliniame procese, pirmos, teisės principu isvados, parasyti skunda apeliaciniam teismui pavyzdys, civilinio proceso teises principai, apeliacinio skundo blankas, apeliacinis procesas, apeliacinio skundo rašymo pavyzdys, ccuqfjaa konspektai referatas apeliacinis teismas fyt xpdema axc b afqjcnhhghzsnn vhwkcbbud b qrqgqsig =dvto fmtger db iq h q, kaip rasyt apeliacini, kaip parasyti apeliacinio skunda, kaip rasyt skunda apeliacini teisma, kaip rasyti apeliacija teismui, nauju irodymu pateikimas apeliaciniame teisme, kaip rasyti apeliacine tvarka skunda, kaip rasyti apeliaciniam teismui, kaip rasyti apeliacini skunda teismui, apeliacinis teismas reiksmė, tp search, civilinio proceso teisės principų reikšmė, apeliaciniam teismui skundo forma, teismų kontrolė, revisio prioris instantiae.

Paieška


bottom