top


Konspektai.com > Vadyba > Gamyba ir planavimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Gamyba ir planavimas. Špera

(Vadyba. Špera, 33 puslapiai, 46kB)
Darbe esantys žodžiai: Gamybos teorijos pagrindiniai principai. Gamybos planavimo samprata ir esmė. Pav. Strategijos įgyvendinimo procedūra. Planavimo tikslai ir uždaviniai. Planų tipai ir planavimo periodai. Planavimo organizavimo principai. Strateginis planavimas nėra apribotas laike, jis gala būti periodiškai kintamas, kaip pastoviai veikianti struktūra. Pastovus planavimo pagrindinė funkcija ta, kad gamyboje vykdyti planą. Kaip tą turi atlikti aptarnaujančios tarnybos. Didesnią sprendžiamąją galią turi linijinių tarnybų specialistai, negu funkcijinio. Strategijos pagrindas yra pastovus planavimas. Brėž. Strateginio planavimo bendraorganizacinė schema. Strateginis planavimas. Programinis planavimas. Visos programos buvo rengiamos vidinių resursų sąskaita. Pagrindinis principas yra resursų numatymas programos įgyvendinimui. Tai finansiniai, pajėgumų (įrenginiai), energetiniai ir darbo resursai. Programiniame planavime būtina sąlyga materialinis aprūpinimas. Galutinis programinio planavimo rezultatas gaunama ekonominė nauda įgyvendinus programą. Ekonominė nauda gali būti išreikšta pelnu, sąnaudų sumažėjimu, apyvartos padidėjimu, rinkos užkariavimu. Visais atvejais programinio planavimo principas yra galutinis rezultatas. Programinis planavimas yra vienkartinio plano dalis ir jis turi įsikomponuoti į strateginį planavimą. Tai daug darbo ir kruopštumo reikalaujantis planavimas. Programinis planavimas vyksta ne ilgesniam kaip 5 metų laikotarpiui. Programų tipai: gamybos plėtimo programa;naujos gamybos įsisavinimo programa projektas;gamybos vystymo, finansavimo programa. Šiai dienai vadinama verslo planu, kuris yra orientuotas į Europos Sąjungos fondų panaudojimą. Programose būtina numatyti kreditavimo, finansavimo šaltinius. Bet kokio projekto įdiegimas traktuojamas kaip programinio planavimo objektas. Projektams įgyvendinti reikalinga technologija. Technologijai reikalingos medžiagos. Turint technologiją galima kurti naują...
Vardas: Kornelija
Darbo pavadinimas: Gamyba ir planavimas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Špera
Puslapių skaičius: 33 [?]
Šperos dalykas: Vadybos špera
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 46 kB
Bylos pavadinimas: gamyba_ir_planavimas.zip
gamyba_ir_planavimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: planavimo funkcija, gamybos planavimo u, finansavimo, gamybos planavimo principai, gamybos planavimo, organizavimo funkcija, strateginis planavimas, gamybos technologija, gamybos planavimas, verslo plano planavimas, verslo plano tikslai uzdaviniai, planavimo samprata, planavimo principai, gamybos programa,s ccwqfjab konspektai referatas gamyba ir planavimas yfiqt delcyq gst tebausg=afqjcnhyeurkcyszs j ce lwqgidqkvqsig =o gngaqqwkt h yhiq, tps,s cfmqfjae konspektai referatas gamyba ir planavimas myent ifc qswbs tjgcqusg=afqjcnhyeurkcyszs j ce lwqgidqkvqsig =bwqr bxhkr qeia hftfmw, rinkos strategijos, darbo laiko planavimas,s cgeqfjah konspektai referatas gamyba ir planavimas ue otjcen gtl dd causg=afqjcnhyeurkcyszs j ce lwqgidqkvqsig =srxmvw nmysdm eiiylkha, verslo projektas, planavimas spera, planavimo spera, tp search.

Paieška


bottom