top


Konspektai.com > Vadyba > Darbuotojų motyvavimo skatinimo šiuolaikinės tendencijos. Reikšmė dabarties organizacijoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbuotojų motyvavimo skatinimo šiuolaikinės tendencijos. Reikšmė dabarties organizacijoje. Referatas

(Vadyba. Referatas, 16 puslapių, 25kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys. Įvadas. Motyvacijos esmė ir jos atsiradimą lemiantys veiksniai. Darbuotojų skatinimo psichologiniai aspektai. Darbuotojų skatinimas. Asmeninis darbuotojų suinteresuotumas. Psichologiniai reikalavimai ir darbuotojų skatinimas. Psichologiniai didaktiniai saktinimo principai. Darbuotojų skatinimo planai. Vienetinio darbo užmokesčio planas. Komandų arba grupių skatinimo planai. Viduriniojo ir aukščiausiojo lygio vadovų skatinimas. Pardavimo darbuotojų skatinimas. Priedai už nuopelnus kaip skatinimo priemonė. Pelno dalijimos planas. Darbuotojų akcijų nuosavybės planas. Scanlono planas. Darbo užmokesčio svarba motyvuojant darbuotojus. Konflikto raida. Išvados. Literatūra. Įvadas. Jau pačioje vadybos mokslo pradžioje buvo pastebėta, kad valdymo efektyvumą itin lemia tai, kaip gebama darbuotojus sudominti darbu ir paskatinti juos rezultatyviai veikti. Tuo atveju, jeigu vadovo nurodymo vykdytojui negarantuojamos jokios paskatos, neverta net tikėtis, kad jis bus tinkamai įvykdytas. Pasirodo, noras būti paskatintam būdingas visam gyvajam pasauliui. Visa, kas reaguoja į skatinimą, yra gyva. Visa, kas gyva, nori būti skatinama, - konstatavo H. Emersonas, suformulavęs dvylika darbo našumo didinimo principų. Stebėjimų duomenys duoda teisę tvirtinti, kad gerai organizuotas skatinimas įgalina darbuotojus veikti taip, kad kurį laiką jiems neprireikia jokio vadovavimo, nes, remdamiesi ankstesne patirtimi, jie renkasi vadovui patinkančio elgesio modelį. Deja, praktikoje šie nieko nekainuojantys darbuotojų skatinimo metodai dažniausiai ignoruojami, nors darbuotojai juos itin vertina. Taip yra ir taip, kad užuot ėmęsi aktyvinančių skatinimo priemonių, daugelis vadovų mieliau taiso savo darbuotojų klaidas ir už jas baudžia, įspėdami, peikdami ar net atleisdami iš darbo. Tačiau specialistų nuomone, taikant bausmes galima tik trumpam pagerinti padėtį, bet neįmanoma užtikrinti nuolatinio veiklos tobulėjimo. Aišku, negalima teigti, kad derėtų visiškai atsisakyti...
Vardas: Napoleonas
Darbo pavadinimas: Darbuotojų motyvavimo skatinimo šiuolaikinės tendencijos. Reikšmė dabarties organizacijoje
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 26 kartus.
Archyvo dydis: 25 kB
Bylos pavadinimas: darbuotoju_motyvavimo_skatinimo_siuolaikines_tendencijos_jo_reiksme_dabarties_organizacijoje.zip
darbuotoju_motyvavimo_skatinimo_siuolaikines_tendencijos_jo_reiksme_dabarties_organizacijoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: bausmės, can, grupiu, darbo metodai, motyvų esmė, vadybos planas, skatinimas reiksme, motyvacijos esme, nasumo didinimas motyvuojant darbuotojus, psichologijos reiksme vadyboje, darbuotojų motyvavimas organizacijoje, motyvacijos reikšmė imoneje, motyvacijos panai, darbuotoju skatinimo ir motyvavimo metodai, darbuotojo skatinimas nuo pelno, darbuotoju motyvacijos skatinimo budai, vadovo savybes, darbuotoju motyvavimas siuolaikineje organizacijoje, siuolaikines motyvavimo priemones, motyvacijos reiksme imoneje, motyvacijos planai, darbuotoju motyvavimo reiksme imoneje, motyvavimo planas, imanoma, motyvacijos reiksme,s cfsqfjaeoao konspektai referatas darbuotoju motyvavimo skatinimo siuolaikines tendencijos reiksme dabarties organizacijoje e hphqwh gtkwtxx afqjcnhh uvbvbwtbpp bzhpzjrtiybigw, darbuotojų motyvavimo šiuolaikinės tendencijos, pardavimo skatinimas.

Paieška


bottom