top


Konspektai.com > Vadyba > Įmonės asortimento analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įmonės asortimento analizė. Konspektas

(Vadyba. Konspektas, 11 puslapių, 200kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys. Įvadas. Pagrindiniai prekės identifikavimo elementai. Prekių asortimento samprata ir jo parametrai. Išvados. Naudota literatūra. Įvadas. Šiame darbe aptarsime pasirinktos įmonės asortimentą. Paanalizuosime alaus daryklos Švyturio asortimento ilgį, plotį, gylį, suderinamumą. Pailiustruosime prekių lygius pagal Ph. Kotlerį. Aptarsime, kad prekių asortimentą sudaro visų prekių šeimų, klasių, linijų, tipų, ženklų ir vienetų, kuriuos pardavėjas siūlo pirkėjui, rinkinys. Švyturys seniausia veikianti alaus darykla Lietuvoje, įkurta dar 1784 metais. Per kelis šimtmečius šios Klaipėdos daryklos gaminamą alų pamėgo ne tik pajūrio, bet ir visos Lietuvos gyventojai. Švyturio aludarių meistriškumas pirmuoju aukso medaliu buvo įvertintas dar 1883 metų Klaipėdos tarptautinėje verslo mugėje, o antruoju 1927 metų Lietuvos ūkio parodoje Klaipėdoje. Švyturys 1998 metais pirmasis Lietuvoje pasiryžo iš esmės pertvarkyti gamybą pagal pasaulinius kokybės standartus. Tai padėjo sukurti ir pradėti gaminti alų, atitinkantį pasaulinius kokybės reikalavimus ir tuo pačiu išsaugojusį tikro lietuviško alaus savybes. Būtent tada ir buvo sukurta nauja Švyturio alaus šeima, kurioje šiandien jau aštuonios alaus rūšys. Kiekviena jų pajėgi įtikti net patiems išrankiausiems alaus mėgėjams. Pagrindiniai prekės identifikavimo elementai. Prekės ženklas. Kiekviena prekė gali būti apibūdinta pavadinimu, reiškiančiu jos priklausymą tam tikrai prekių grupei. Tai tradiciškai susiformavęs grupinis prekės pavadinimas, dažniausiai siejamas su prekių paskirtimi ir beveik nesusijęs nei su konkrečiu gamintoju, nei su prekybininku. Kai kurios firmos gali nuspręsti, kad jas tenkina padėtis, kai jų prekės jokiais specialiais būdais neišskiriamos iš konkuruojančių prekių. Jos tiesiog naudoja bendrinių prekių pavadinimus ir nesistengia prekės identifikuoti tiksliau. Tačiau renkantis prekę tokių pavadinimų ne visada pakanka, nes vienai grupei...
Vardas: Platonas
Darbo pavadinimas: Įmonės asortimento analizė
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Konspekto dalykas: Vadybos konspektas
Parsisiųsta: 13 kartų.
Archyvo dydis: 200 kB
Bylos pavadinimas: imones_asortimento_analize.zip
imones_asortimento_analize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

8
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: svyturys, tarptautine imone, alaus darykl, Švyturys, analize imones, prekes ženklas, įmonės asortimento analize, imones analize, prekiu asortimento parametrai,s cgaqfjaf konspektai referatas imones asortimento analize vsfht xhcbp gpzx mucausg=afqjcne vky jn_ e zzdrhuuv wkfpy gsig =xvnrwes jkqxst ynjsgw,s cfkqfjag konspektai referatas imones asortimento analize czzht ifdcnc qpg cg causg=afqjcne vky jn_ e zzdrhuuv wkfpy gsig =gfp bxianda ho xrbdg, prekių asortimento samprata ir jo parametrai, prekiu asortimento pločio vertinimas, įmonės prekių asortimento vertinimas, kiekviena preke gali buti apibudinta, švyturys utenos alus asortimentas, prekių asortimento išvados, tp search, svyturio alaus asortimentas, įmonės asortimento analizė, asortimentas pagal kotlerį, imones prekiu asortimento vertinimas, prekių rūšys, prekės ženklas, darbas asortimento vertinimas, prekes asortimento analize.

Paieška


bottom