top


Konspektai.com > Vadyba > Inovacijų ir pokyčių vadyba viešosiose institucijose
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Inovacijų ir pokyčių vadyba viešosiose institucijose. Referatas

(Vadyba. Referatas, 10 puslapių, 17kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys. Įvadas. Inovacijos samprata. Inovacijų įgyvendinimas. Planuotas pokytis. Pokyčių proceso modelis. Pokyčių organizavimas. Struktūrinio pokyčio metodas. Išvados. Literatūros sąrašas. Įvadas. Nuo viešųjų institucijų gebėjimo planuoti, efektyviai parengti ir priimti sprendimus, koordinuoti jų įgyvendinimą telkiant išteklius ir galimybes, priklauso visuomenės ekonominė situacija, valstybės pajėgumas ir įvaizdis integracijos procesuose, galimybės naudotis pasaulio politinių ir finansinių institucijų parama. Vykstantys pokyčiai, vertybių perkainojimo procesai, nepaisant nuolat atsinaujinančių trukdžių, būdingi pokomunistinių valstybių erdvei ir apima visas politinio, ekonominio, kultūrinio gyvenimo sritis. Nors reformoms siekiama suteikti organizuotą pobūdį, remtis teorija ir modernios visuomenės praktiniais laimėjimais, orientuojamasi į institucinius, struktūrinius, funkcinius pokyčius, tačiau naujas visuomenės požiūris į vertybių perkainojimą, pačias vertybes, naujų paradigmų diegimo tempai aiškiai netenkina nei valdžios institucijų, nei pačios visuomenės. Kartu tenka sutikti su teiginiu, kad visuomenėje kokybiniai pakitimai prasideda nuo naujai suvokiamų vertybių sistemos, jie įsitvirtina evoliuciškai, ne aklai kopijuojant esamą kitų pasaulinės bendruomenės elementų patyrimą, o ieškant savų efektyvesnės veiklos formulių. Darbo tikslas apibūdinti inovacijų ir pokyčių vadybą viešosiose institucijose. Inovacijos samprata. Žodis inovacija yra kilęs iš XV-ame amžiuje Vidurio Prancūzijoje vartoto žodžio inovacyon, kuris reiškia atnaujinimą arba naujo pavidalo suteikimą esančiam daiktui (Jakubavičius A. Ir ktt.y. 2003). Galima rasti ir kitokių inovacijos termino apibrėžimų. Jakubavčius ir kt. (2003), inovacija apibūdina, kaip sėkmingą naujų technologijų, idėjų ir metodų komercinį pritaikymą, pateikiant rinkai naujus arba tobulinant jau esamus produktus ir procesus. Melniskas B ir...
Vardas: Žymantė
Darbo pavadinimas: Inovacijų ir pokyčių vadyba viešosiose institucijose
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 17 kB
Bylos pavadinimas: inovaciju_ir_pokyciu_vadyba_viesosiose_institucijose.zip
inovaciju_ir_pokyciu_vadyba_viesosiose_institucijose.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: vici, kas yra vadyba, politinio režimo samprata, inovacija, ištekliu vadyba, inovacijų vadybos referatai, veiklos planavimas viešosiose institucijose, pokyciu ir inovaciju vadyba, pokyciu vadyba ir inovacijos, pokyciu samprata, darbo procesu vadyba, cgqqfjab konspektai referatas inovaciju ir pokyciu vadyba viesosiose institucijose usazt vvc b ash mzlcqusg=afqjcnfbm q hgnqom wsbf yrsqy mswsig = qfjkspz j flnyo koglw, pokyciu proceso modelis, inovacijų vadyba, pokyčiai ir inovacijos, technologiju organizavimas, tp search, vadybos inovacijos pokyciu valdyme, pokyciai viesosiose institucijose, referatai inovaciju vadyba, inovacijų pokyčių valdymas pokyčio planas, inovaciju ir pokyciu vadyba, cache zg aroh lcj konspektai kursinis inovacijų kaimo pletros inovacijos, finansiniu istekliu, pokyčių ir inovacijų valdymas, inovacijos referatas, referatas inovacijų valdymas, inovaciju vadyba referatas, inovacijos diegimo, kursiniai darbai pokomunistinė visuomenė, inovaciju vadyba savivaldybese.

Paieška


bottom