top


Konspektai.com > Vadyba > Lietuvos eksportas i Didžiają Britaniją. Būklė problemos perspektyvos.
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Lietuvos eksportas i Didžiają Britaniją. Būklė problemos perspektyvos.. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 45 puslapiai, 117kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Lietuvos eksporto į Didžiąją Britaniją būklė Eksporto samprata Laisvosios prekybos sutartis Lietuvos ir Didžiosios Britanijos eksporto ir importo balansas Lietuvos eksportas į Didžiąją Britaniją Eksporto į Didžiąją Britaniją dalis visame Lietuvos eksporte Eksportas į Didžiąją Britaniją pagal KN prekių skyrius Eksportuojamų prekių dinamika 1995 1998 metais Lietuvos eksporto į Didžiąją Britaniją problemos Lietuvos ir Didžiosios Britanijos duomenys apie eksportą neatitinka Euro kurso kritimo įtaka eksportuotojams Eksportuojamų į Didžiąją Britaniją tekstilės prekių problemos Žemės ūkio produkcijos eksporto problemos Lietuvos eksporto į Didžiąją Britaniją perspektyvos Išvados Naudotos literatūros sąrašas ĮVADAS. Lietuvos užsienio prekyba 1991 1995 m. Patyrė esminių pokyčių orientacijoje iš Rytų į Vakarų rinkas bei išvežamų įvežamų prekių struktūroje. 1990 m. Lietuvos eksporte vyravo NVS šalys, kurioms teko 80% viso Lietuvos eksporto, o jau 1995 m. Eksportas į NVS šalis sudarė tik 42%, o į Vakarų ir kitas šalis 58% viso Lietuvos eksporto. Prekyba su Europos Sąjungos ir Europos laisvosios prekybos asociacijos šalimis auga sparčiau negu su kitomis šalimis. Laisvosios prekybos sutarties su Europos Sąjunga (į kurią įeina ir Didžioji Britanija) įsigaliojimas nuo 1995 m. Sausio 1 d. Paveikė prekybos augimą su ES šalimis. Todėl šiame darbe nagrinėjant Lietuvos eksportą į Didžiąją Britaniją ir pasirinktas laiko periodas, kurio metu jau galioja laisvosios prekybos sutartis. Pastaruoju metu Didžioji Britanija yra šeštoje vietoje tarp Lietuvos užsienio prekybos partnerių. Lietuva britus domina kaip tramplinas į aplink plytinčias Rytų rinkas. Britanijoje paklausūs Lietuvos tekstilės gaminiai, mediena, trąšos, audiniai. Tačiau dažnai perkama tik darbo jėga: verslininkai įveža žaliavas į Lietuvą, jas perdirba ir išsiveža. Tačiau kasmet mažėjantis Lietuvos ir Didžiosios Britanijos šalių...
Vardas: Ignas
Darbo pavadinimas: Lietuvos eksportas i Didžiają Britaniją. Būklė problemos perspektyvos.
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 45 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 117 kB
Bylos pavadinimas: lietuvos_eksportas_i_didziaja_britanija_bukle_problemos_perspektyvos.zip
lietuvos_eksportas_i_didziaja_britanija_bukle_problemos_perspektyvos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: didžioji britanija, mediena jos gaminiai, europos sąjunga, mediena, eksporto problemos, trasu eksportas i didziaja britanija, tp search, darbo rinka jos samprata, eksporto samprata, ce qfjae konspektai referatas lietuvos eksportas i didziaja britanija bukle problemos perspektyvos rgt dkjmtxa j viojusg=afqjcnhzxwjyckrnznt fu ybob vwsig = hhcce fikegtch q cua, cegqfjaf konspektai referatas lietuvos eksportas i didziaja britanija bukle problemos perspektyvos longt wzdc qo _jtbwusg=afqjcnhzxwjyckrnznt fu ybob vwsig =auy ulgk mkje hnshfg.

Paieška


bottom