top


Konspektai.com > Vadyba > Charakteris
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Charakteris. Referatas

(Vadyba. Referatas, 21 puslapis, 23kB)
Darbe esantys žodžiai: Charakteris. Bendrasis apibūdinimas. Charakterio struktūra ir bruožai. Charakterio patologiniai bruožai. Charakteris yra viena iš seniausiai pastebėtų ir mėgintų aprašyti asmenybės savybių. Pats žodis kilęs iš senovės graikų kalbos, lietuviškai reiškia bruožas, atspaudas. Dar IV amžiuje prieš Kristaus gimimą senovės graikų rašytojas Teofrastas savo veikale Charakteristikos aprašė 31 žmonių tipą, kai vyrauja kokia nors savybė (pataikavimas, plepumas ir kt.).Charakteris-tobulesnis psichinis darinys negu temperamentas: charakterio formavimasis neatsiejamas nuo asmenybės formavimosi, nuo viso jos turinio grožio-pasaulėžiūros, pažiūrų, įsitikinimų, interesų. Lietuviškoje tarybinėje enciklopedijoje rašoma, jog charakteris, būdas, veiksmais ir elgesiu pasireiškiančių pastovių psichinių žmogaus ypatybių visuma. Fiziologinis charakterio pagrindas- aukštosios nervinės veiklos tipo savybių ir gyvenimo patirties bei auklėjimo suformuotos laikinųjų ryšių sistemos sintezė. Charakteriui būdinga individualių ir tipiškų bruožų vienovė. Charakterio, ypač jo tipiškų bruožų, formavimuisi lemiamą reikšmę turi socialinė aplinka, žmogaus veikla ir auklėjimas, individualūs bruožai remiasi daugiausia įgimtais charakterio pradmenimis. Charakterio brandai ir pastovumui reikšmės turi amžius, patirtis, socialiniai pokyčiai, raiškiai-įgimtos savybės (temperamentas, aukštosios nervinės veiklos tipas, kūno sudėjimas). Justickis teigia, jog charakteriu vadinama visuma individualių psichinių savybių, pasireiškiančių asmenybei tipiškais veiklos būdais tipiškomis aplinkybėmis. Taigi, vaikų gyvenimo, aplinkos bei materialinės sąlygos yra nevienodos, taip pat tėvai ir auklėja mažylius skirtingai. Ypač tai priklauso nuo tėvų socialinės padėties, profesijos, išsilavinimo. Be to, kiekvienas vaikas gauna skirtingą, t.y. Individualių genų rinkinį, kuris lemia visas psichines ir fizines vaiko...
Vardas: Lukas
Darbo pavadinimas: Charakteris
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 21 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 23 kB
Bylos pavadinimas: charakteris.zip
charakteris.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: patologiniai asmenybės bruožai, socialinė aplinka, asmenybes tipai temperamentas charakteris, vaikocharakteris referatas, asmenybės bruožai, odos randai, socialiniai pokyčiai, vaiko charakterio bruozai temperamentas, fizinė aplinka, tp search, charakteris ir jo bruozai referatas, charakterio struktūra ir bruožai, charakterio bruozai vadyba, vaiko charakteris referatas, referatas charakteris, vadyba charakterio bruozai, žmogaus amžius, vaiko temperamentas charakterio bruozai, socialine struktura, zodziai apibudinantys charakteri, zodziai apie charakteri, charakteriai ir jo bruozai, vaiku charakterio bruozai, charakterio bruožai vaiko, temperamentas ir jo tipai, charakteris ir jo bruozai, vaiko charakterio bruozai temperamentas, socialinės, charakterio formavimasis, vaikas, socialiniai pokyciai, charakteris temperamentas, charakterio struktura.

Paieška


bottom