top


Konspektai.com > Vadyba > Eksporto valdymas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Eksporto valdymas. Referatas

(Vadyba. Referatas, 19 puslapių, 28kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Eksportas tarptautinių komercinių operacijų rūšis. Eksporto operacijų organizacinės formos ir metodai. Eksporto operacijų vykdymo metodai. Eksporto kanalų pasirinkimas. Eksporto rinkos tyrimo ypatumai. Kodėl reikia tirti eksporto rinką. Eksporto paklausos tyrimai. Eksporto pasiūlos tyrimai. Konkrečios eksporto prekės įėjimo į rinką būdų tyrimai. Eksporto prekės konkurencingumo nustatymas. Eksporto planavimas. Kaip pasirinkti eksporto rinką?. Eksporto marketingo planas. Ikisutartinė partnerių paieška. Informacijos apie partnerius paieška. Komercinės informacijos šaltiniai publikacijose. Mugės ir parodos eksporto klientų paieškos būdas. Transporto priemonės pasirinkimas. Išvados. Įvadas. Kiekviena valstybė siekia, kad jos ekonomika būtų kuo labiau išvystyta ir subalansuota. Todėl didelį dėmesį skiria savo ekonominiams santykiams su kitomis valstybėmis. Geri tarptautiniai santykiai lemia šalies ūkio gerinimo galimybes, racionalų išteklių naudojimą, kas ir kelia visos valstybės ūkį. Tarptautiniai ekonominiai ryšiai įgyvendinami per tarptautinę komercinę veiklą. Nuo to priklauso įvairių prekių, paslaugų tarptautiniai mainai, t.y. Eksportas ir importas. Tai vadybinė veikla, apimanti planavimą, organizavimą ir kontrolę. Taigi tarptautinė komercinė veikla tai įvairios paskirties įmonių ir kitokių organizacinių struktūrų komercinės operacijos pasaulinėje rinkoje. Tarptautinių komercinių operacijų subjektai yra įmonės ir kitokios organizacinės struktūros, užmezgančios komercinius ryšius su užsienio partneriais, o jų objektai materialinės gėrybės ir įvairiausios paslaugos. Mano pasirinkta tema yra eksportas, kurią ir pristatysiu šiame darbe. Eksportas yra užsienio prekyba, nagrinėjama iš prekių bei paslaugų pardavėjo pozicijų. Eksportas yra viena tarptautinių komercinių operacijų rūšis. Eksporto poreikis kiekvienai valstybei yra labai svarbus. PVZ. : Viena šalis gali turėti absoliutų kurios nors prekės pranašumą, o kita šalis gali jos visai...
Vardas: Darius
Darbo pavadinimas: Eksporto valdymas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 19 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 28 kB
Bylos pavadinimas: eksporto_valdymas.zip
eksporto_valdymas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: tarptautiniai santykiai, paslaugų įmon, imones tarptautine prekyba, importas, tarptautine imone, ekonominiai, imones rinka, slaugos planas, tyrimo metodai, tarptautine ekonomika, marketingo tyrimai, transporto ekonomika, eksportas ekonomika, eksporto valdymo budai, eksporto operacijų organizacinės formos metodai, eksporto operaciju, imones marketingo planas, eksporto marketingo planas, tarptautine prekyba, imoniu ekonomika, cgyqfjaaoao konspektai referatas eksporto valdymas h cst wh bftabjzqwcawusg=afqjcngbuvhqhftoghkistcqllp bwf wsig =nuzpci tz feew fvg,s cfmqfjaf konspektai referatas eksporto valdymas gidt ilncpt gbs oj dgusg=afqjcngbuvhqhftoghkistcqllp bwf wsig =iiunl z egnmlvlnfh pa, imonės eksporto planavimas, komercine veikla, įmonės ekonomika.

Paieška


bottom