top


Konspektai.com > Vadyba > Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento darbuotojų motyvacijos analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento darbuotojų motyvacijos analizė. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 57 puslapiai, 203kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Motyvacijos teorinių požiūrių analizė. Motyvacijos samprata. Motyvacijos teorijų analizė. Turinio teorijos. Proceso teorijos. Motyvacijos proceso analizė. Motyvacijos esmė ir jos vaidmuo organizacijos valdyme. Darbuotojų motyvacijos skatinimo sistemos. Materialiniai skatinimo metodai. Moraliniai skatinimo metodai. Darbuotojų motyvacija ir karjeros valdymas. Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento darbuotojų. Motyvacijos analizė. Analizės metodai ir anketos sudarymo principai. Darbuotojų motyvacijos taikymo būdai organizacijoje analizės rezultatai. Išvados. Literatūra. Priedai. Įvadas. Šiuo metu Lietuvos darbdaviai vis dažniau atkreipia dėmesį į savo darbuotojus, jų lūkesčius bei pasitenkinimą darbu. Tai yra itin svarbu užtikrinant savo organizacijos produktyvumą, išlaikant gerus specialistus, kuriant teigiamą organizacijos klimatą. Kiekvienas vadovas, norėdamas motyvuoti darbuotoją, privalo žinoti daugelį dalykų. Vienas pats vadovas žinoti visko tiesiog nepajėgus, todėl yra suburiama komanda, tai yra, pasamdomi pavaldiniai, savos srities specialistai, kurie padeda įmonės vadovui susiorenuoti. Kiekvienas žingsnis gali tapti lemtingas, o šiuolaikinėje laisvos rinkos visuomenėje, norint konkuruoti, reikia vis daugiau ir daugiau žinių. Vadovas, kuris nori efektyviai vadovauti žmonėms, turi suprasti darbuotojų poreikių prioritetus ir jų klasifikaciją. Taip pat turi išanalizuoti kokie turėtų būti darbo rezultatai, kai darbuotojams būna išaiškinama, ko iš jų norima ir suteikiama tai, ko jie nori. Visa tai padeda priimti sprendimus ir organizuoti darbo situacijos elementus taip, kad darbuotojai galėtų efektyviai naudotis savo sugebėjimais. Vadovo pagrindinis tikslas yra užtikrinti žmonių poreikių patenkinimą. Pasak kai kurių autorių, pagrindiniai motyvacijos šaltiniai yra bendrieji socialiniai motyvatoriai, organizacijos tikslai, darbo turinys, darbo sąlygos ir...
Vardas: Jurga
Darbo pavadinimas: Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento darbuotojų motyvacijos analizė
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 57 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 15 kartų.
Archyvo dydis: 203 kB
Bylos pavadinimas: klaipedos_regiono_aplinkos_apsaugos_departamento_darbuotoju_motyvacijos_analize.zip
klaipedos_regiono_aplinkos_apsaugos_departamento_darbuotoju_motyvacijos_analize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbuotojų motyvacija, darbuotoju motyvacijos būdai, sprendimu valdymas, imones situacijos analize, darbo apsaugos anketos, darbuotoju skatinimo būdai, įmonės darbuotojų skatinimo sistemos analizė, organizacijos valdyme, teo imones analize, imones aplinkos analize, situacijos analize, vienas pats vadovas žinoti visko tiesiog nepajėgus todėl yra suburiama komanda tai yra, darbuotojų anketavimo išvados, darbuotojų skatinimo sistemos analize, darbuotoju motyvacija, proceso teoriju analize, darbuotoju skatinimo sistemos analize, darbuotoju motyvacijos analize lietuvos organizaci, darbuotoju motyvacijos anketa, anketa motyvacija, darbuotoju poreikiu anketa, tp search, anketos analize motyvacija, motyvacijos metodai, motyvacijos esme, darbuotoju motyvacijos analizė kursinis.

Paieška


bottom