top


Konspektai.com > Vadyba > Įmonės ekonominiai tikslai ir valdymo formos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įmonės ekonominiai tikslai ir valdymo formos. Referatas

(Vadyba. Referatas, 31 puslapis, 55kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Įmonės samprata. Valdymo formos. Individualios (personalinės) įmonės. Ūkinės bendrijos. Tikroji ūkinė bendrija. Komanditinė ūkinė bendrija. Akcinės bendrovės. Įmonių pagal valdymo formas statistika. Įmonės tikslai. Tikslų formavimas. Ekonominiai įmonės tikslai. Gamybos tikslai. Pasisekimo ekonominiai tikslai. Finansiniai įmonės tikslai. Įmonių ekonominiai tikslai pagal valdymo formą. Išvados. Literatūra. Įvadas. Prieš imantis bet kokios veiklos, svarbiausia yra pasiekti trokštamų rezultatų. Kuo daugiau padėjėjų, glaudesnio bendradarbiavimo, vieningo darbo, bendrų interesų ir t.t. Tuo didesnė tikimybė pasiekti tikslą. Dirbant komandoje lengviau sujungti visas organizacijas į vieningą visumą. O tai, žinoma, kiekvienam yra naudinga. Tikslas tai kiekvienos įmonės vienas esminių elementų, tai siekimas veiklos rezultato, pavyzdžiui: pagaminti gaminį, suteikti paslaugą, įgyti pripažinimą, garantuoti apsaugą, gauti pelną ir t.t. Šio darbo tikslas apibūdinti įmonę, jos valdymo formas bei tikslus, susipažinti su jų formavimu. Taip pat palyginti, kokiai valdymo formai kokie tikslai būdingiausi. Mūsų darbas susideda iš trijų dalių: Įmonės sampratos, Valdymo formų ir Įmonės tikslų. Pirmoje dalyje trumpai aprašoma kas tai yra įmonė. Antroje aptariamos įmonių veiklos formos ir pateikiami statistiniai duomenys apie įmones pagal jų valdymo formas. Trečiojoje ir pačioje plačiausioje dalyje yra nagrinėjami įmonės tikslai. Konkrečiau– įmonės ekonominiai tikslai bei jų rūšys, taip pat įmonių ekonominiai tikslai pagal valdymo formą. Siekiant vaizdingiau pateikti turimą informaciją buvo panaudotos 5 lentelės ir nubraižyti 4 pavyzdžiai. Darbą sudaro 25p. Įmonės samprata. Įmonė dažniausiai apibūdinama kaip gaminanti produkciją ar teikianti paslaugas techninė, organizaciniu ir ūkiniu požiūriu vientisa sistema. Pagal LR įmonių įstatymą įmonė tai savo firmos vardą turintis ūkinis vienetas, įsteigtas įstatymų numatyta tvarka tam tikrai komercinei ūkinei...
Vardas: Lolita
Darbo pavadinimas: Įmonės ekonominiai tikslai ir valdymo formos
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 31 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 55 kB
Bylos pavadinimas: imones_ekonominiai_tikslai_ir_valdymo_formos.zip
imones_ekonominiai_tikslai_ir_valdymo_formos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones veiklos tikslai, imoniu valdymo sistema, statistika imone, imones statistika, lolita, individuali įmonė, imoniu rusys, individualios imones, imones samprata, ekonomikos formu imones, ekonominiai imones tikslai, cgaqfjah konspektai referatas imones ekonominiai tikslai ir valdymo formos oosht fgiymh gtdgonwcqusg=afqjcnerti koyxkmfypml ozppqauhuwa, valdymo tikslai, PASLAUGA,s cdwqfjad konspektai referatas imones ekonominiai tikslai ir valdymo formos qtf vburp qs ijdwusg=afqjcnerti koyxkmfypml ozppqauhuwasig =eq h zvfqiddiiqdr w, įmonės ekonominiai tikslai diplominis, ekonominiai tikslai kokie, ab valdymo formos, akcines bendroves, tp search, imoniu statistika, statistika vadyboje, yra įmonės ekonominiai tikslai, imone ekonominiai tikslai, imones valdymo forma, valdymo forma sclient=psy, įmonės valdymo forma, kategorija valdymo formos, imoniu valdymo formos, įmonės veiklos tikslai, tikslu formavimas.

Paieška


bottom