top


Konspektai.com > Vadyba > UAB Karintas inžinerinė konsultacinė įmonė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

UAB Karintas inžinerinė konsultacinė įmonė. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 31 puslapis, 62kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Gamybos proceso valdymo teorija. Organizacijų struktūros. Darbuotojai ir jų funkcijos. Darbo užmokesčio formos. UAB Karintas techninio projekto rengimo valdymo praktika. Projekto komanda. Planavimas ir organizavimas. Skatinimas. Kontrolė. Išvados. Literatūra. Priedas Nr. Įvadas. UAB Karintas nėra realiai egzistuojanti įmonė tai tokios įmonės veikiančios lietuvoje atitikmuo. Šios įmonės veikla analizuota remiantis kitų panašaus pobūdžio mūsų šalies organizacijomis. Savo darbui tokią įmonę pasirinkau manydamas kad tai artima mano studijuojama dalykui sritis ir siekdamas geriau įsigilinti į tokio pobūdžio firmų veiklą. Nepaisant to, kad ši įmonė yra išgalvota, visas darbas, visa analizė ir išvados atliktos rementis realiai egzistuojančių inžinerinių įmonių veiklos duomenimis. UAB Karintas – inžinerinė konsultacinė įmonė, teikianti klientams profesionalią pagalbą suformuojant, parengiant ir įgyvendinant investicinius projektus, nuolatos vystanti savo veiklą planavimo, projektavimo ir konsultavimo srityse. Ši kompanija savo veikloje plačiai taiko tarptautinės konsultuojančių inžinierių organizacijos FIDIC pricipus bei sutarčių vykdymo nuostatas. UAB Karintas yra tarptautinės kompanijos, apjungiančios įvairias inžinerines konsultacines kompanijas, kuriose dirba apie 7000 įvairių sričių specialistų - inžinierių, ekonomistų, kontraktų ir projektų valdymo ekspertų, atstovas Lietuvoje. Grupės specialistai turi išsilavinimą statybos inžinerijos, vandentvarkos, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, elektrotechnikos ir automatikos bei kitose srityse. UAB Karintas teikia konsultacijas statybos, energetikos, aplinkosaugos, projektų valdymo srityse ir siūlo šias paslaugas: Planavimas: Galimybių studijos ir investiciniai projektai pramonės ir visuomeniniame sektoriuose. Generaliniai planai/studijos. Kitos inžinerinės paslaugos: Projektų valdymas ir koordinavimas. Rinkos apžvalga. Inžinerinės paslaugos. Techninės konsultacijos. Pastato / statinio...
Vardas: Astra
Darbo pavadinimas: UAB Karintas inžinerinė konsultacinė įmonė
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 31 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 62 kB
Bylos pavadinimas: uab_karintas_inzinerine_konsultacine_imone.zip
uab_karintas_inzinerine_konsultacine_imone.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: statinio analize, energetikos praktika, automatikos, statybos įmonių valdymas, organizacijos valdymo strukturos analize, planavimo valdymas, šildymo vedinimo, projektų valdymas, konsultacines inzinerines kompanijos, tarptautinės įmonės planavimo analize teorija, karintas, projektu valdymas, inžinerinė konsultacinė bendrovė, inzinerines konsultacines bendroves, statybos darbu organizavimas, uab imones veiklos analize, uab konsultacines inzinerines paslaugos, statybos įmonių organizavimas valdymas, imones aplinkos analize, tp search, statybos organizavimas, imones veiklos organizavimas, fidic referatas, įmonės veiklos planavimas organizavimas, projekto valdymas, veiklos koordinavimas, gamybos proceso planavimas, uab imones tipas tai, inzinerine psichologija paslaugos, statybos imones ivadas, statybos imones įvadas, uab kompanija referatas, konsultacinės įmonės veikla.

Paieška


bottom