top


Konspektai.com > Vadyba > Svarbiausi įmonės eksporto vystymosi etapai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Svarbiausi įmonės eksporto vystymosi etapai. Referatas

(Vadyba. Referatas, 14 puslapių, 27kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Tarptautinio verslo motyvacija. Eksporto planavimas įmonėse. Įėjimo į užsienio rinkas būdų parinkimas. Pokyčiai Lietuvos eksporte. Išvados. Literatūra. Įvadas. Pastaraisiais metais pasikeitė aplinka, kurioje veikia Lietuvos verslo subjektai, vis didesnę reikšmę įgyja tarptautinis bendradarbiavimas su kitų šalių partneriais. Įmonės stengiasi prisitaikyti prie vykstančių pokyčių, todėl skverbimasis į užsienio rinkas padeda organizacijoms sėkmingai plėtoti savo ekonominę veiklą, kartu prisidedant prie šalies nacionalinio produkto kūrimo. Darbo aktualumas. Ūkio plėtrai yra labai svarbus naujų įmonių kūrimasis. Tačiau naujos darbo vietos, kurios didina biudžeto pajamas, dažniausiai auga neproporcingai naujų įmonių skaičiui. Dėl ribotų rinkos galimybių dalis senų įmonių yra priverstos užsidaryti arba mažinti darbų apimtis, atleisti darbuotojus. Tačiau jei naujų ar augančių įmonių produkcijos ir paslaugų rinkos yra užsienyje, galima tikėtis gerokai mažesnio neigiamo poveikio šalies ekonomikai. Todėl tampa aktualu išanalizuoti ir įvertinti organizacijos skverbimosi į užsienio rinkas būdus, galimybes bei su tuo susijusias problemas. Darbo problema. Skverbimasis į užsienio rinkas dažnai pasireiškia problemų kompleksiškumu. Rinkų užėmimo būdų, įsitvirtinimo jose problema egzistuoja ir gaminančios ar paslaugas teikiančios įmonės šalies viduje, tačiau kituose kraštuose šį procesą sąlygoja daugiau sunkiai kontroliuojamų ir specifinių veiksnių. Organizacijoms, norinčioms plėtoti savo veiklą užsienio šalyse, iškyla problema - kaip suformuoti tinkamą strategiją, nustatyti, kokie skverbimosi į užsienio rinkas būdai gali leisti pasiekti greitesnių ir geresnių rezultatų. Darbo tikslas išanalizuoti ekporto vystimosi etapus. Darbo uždaviniai: išanalizuoti skverbimosi į užsienio rinkas būdų parinkimą bei jį lemiančius veiksnius. Apibūdinti eksporto planavimą įmonėje. Darbo metodika: mokslinės literatūros palyginamoji analizė ir sintezė, loginės...
Vardas: Ignas
Darbo pavadinimas: Svarbiausi įmonės eksporto vystymosi etapai
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 14 kartų.
Archyvo dydis: 27 kB
Bylos pavadinimas: svarbiausi_imones_eksporto_vystymosi_etapai.zip
svarbiausi_imones_eksporto_vystymosi_etapai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: išanalizuoti užsienio rinka, eksporto analize, įėjimo užsienio rinkas būdą, eksporto analizė, uzsienio rinka, užsienio rinka strategija, tarptautinės įmonės vystymosi stadijos lyginamoji analizė, ymones vystymosi stadijos, organizacijos vystymosi etapai, skverbimosi į užsienio rinką būdai ir strategijos, įmonės vystymosi etapai, skverbimasis į užsienio rinkas būdai, skverbimasi rinkas, darbuotoju motyvacija imoneje, verslo pletra uzsienyje, imones eksporto planavimas, iejimo rinka strategija, imones eksporto strategija, imonės eksporto planavimas, tarptautinio verslo motyvacija, referatas problemos imonese,s cgqqfjag konspektai referatas svarbiausi imones eksporto vystymosi etapai uahzt dxccz qod_zvousg=afqjcnfad h_uzast_otkigaxf_yz apxqsig =niib actpg yrjwmydehq, eksporto strategija.

Paieška


bottom