top


Konspektai.com > Vadyba > Lietuvos eksportas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Lietuvos eksportas. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 30 puslapių, 58kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Eksporto planavimas įmonėse. Eksporto operacijų organizacinės formos ir metodai. Eksporto rinkos tyrimo ypatumai. Eksporto įmonės galimybių įvertinimas. 3. Eksporto įvertinimas lietuvoje. 7. Eksporto analizė pagal šalis ir produkciją 2003, 2004 ir 2005 metais. 7. Lietuvos ir jav eksportas. 0. Prekybos su JAV režimo pasikeitimas. 0. Eksporto į jav režimo pokyčiai. 0 išvados. 3 literatūros sąrašas. 4 įvadas. Objektas Lietuvos eksporto analizavimas; Tikslai išanalizuoti eksportą Lietuvoje, kaip jis keičiasi; kas yra eksportas; Temos aktualumas eksportas aktualus tuo, kad didina pelną firmose, didina valstybės pajamas. Problema ne visos įmonės atitinka eksporto standartus, negali eksportuoti į kitas valstybes. Uždaviniai: Išanalizuoti eksporto planavimą įmonėse; Išsiaiškinti eksporto operacijų organizacines formas ir metodus; Išanalizuoti eksporto rinkos tyrimo ypatumus; Išanalizuoti eksporto įmonės galimybių įvertinimus; Ištirti eksporto tarptautinių komercinių operacijų rūšis ir prekių kainų reguliavimo tarptautinius susitarimus; Ištirti eksporto įvertinimą Lietuvoje, pagal šalis, sektorius. Darbo metodai: Statistinių duomenų sisteminimo metodas; Statistinių duomenų analizės metodas; Įvertinti eksportą Lietuvoje; Pateikti išvadas ir pasiūlymus. Eksporto planavimas įmonėse. Kartais įmonės pradeda eksportuoti, neištyrusios rinkos, neišsiaiškinusios savo galimybių į ją įeiti, nesuformulavusios eksporto tikslų ir nepriėmusios sprendimo eksportuoti. Sutaupytas laikas, neatlikus rinkos tyrimo, nesuformulavus sprendimo eksportuoti, vėliau gali sąlygoti labai didelius nuostolius arba net atvesti įmonę į bankrotą. Tik gilūs, visapusiški tyrimai, paremti kuo platesne ir išsamesne informacija, leidžia teisingai suformuluoti eksporto strategiją ir pasirinkti tinkamiausią rinką eksportuojamoms prekėms. Tam reikalingas konkretus eksporto organizavimo planas. Eksporto planavimo tikslai: Nustatyti potencialią rinką, į kurią bus eksportuojamos prekės;...
Vardas: Žydrūnas
Darbo pavadinimas: Lietuvos eksportas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 30 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 23 kartus.
Archyvo dydis: 58 kB
Bylos pavadinimas: lietuvos_eksportas.zip
lietuvos_eksportas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: eksporto strategija, prekybos imones, imonės eksporto planavimas, eksporto operaciju, lietuvos eksportas kursinis, eksporto organizavimo analizė, kursinis apie lietuvos eksporta, Eksporto operacijų organizacinės formos ir metodai, analize imones planavimas,s cgmqfjaa konspektai referatas lietuvos eksportas zwyyt hldt qstpemwcqusg=afqjcnfblywxxmapdgonranw au_d dwygsig =jyctjmfq etmurfffq jkq,s cgeqfjaa konspektai referatas lietuvos eksportas wuyt lledp qshhl pbwusg=afqjcnfblywxxmapdgonranw au_d dwygsig =frxpozlvjkyi hdw g, eksporto analize, eksporto analizė, referatas lietuvos eksportas, prekiu analize.

Paieška


bottom